Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Ціни на газ для населення будуть різними в кожній області: яка ціна буде в Кременчуці

 

14 мая 2019 15:00

Ціна для споживачів залежить від тарифу на транспортування.

Кінцева ціна природного газу для населення з 1 травня різна на всій території України.

Про це йдеться в заяві Асоціації газового ринку України.

Як зазначили в асоціації, різниця обумовлена рішенням НКРЕКП щодо запровадження для АТ "Укртрансгаз" тарифу на транспортування газу, виходячи з замовленої потужності. До цього нововведення вартість газу була єдина для споживачів у всіх регіонах, тому що для всіх областей діяв однаковий загальний тариф.

"За інформацією наявною у розпорядженні Асоціації, Уряд та Нафтогаз нарешті врегулювали ціну газу для потреб побутових споживачів з 1 травня 2019 року. Відповідно до проектів додаткових угод надісланих НАК "Нафтогаз України" на адресу постачальників зі спеціальними обов’язками, оптова ціна газу за якою Нафтогаз здійснює продаж газу для потреб побутових споживачів з 01.05.2019 року становитиме 5 990,00 грн за 1000 м3. При цьому кінцева вартість газу мала б становити 8 тис 247 грн за 1 000 м3. Крім того, вказані додаткові угоди також врегульовують питання оптової ціни для потреб побутових споживачів на червень 2019 року, яка становитиме 6 тис 299 грн за 1000 м3, а отже кінцева ціна газу мала б становити 8 тис 627,01 грн за 1 000 м3", - йдеться в повідомленні.

 Однак ціні будуть різними в кожній області.

"Споживачам варто звернути увагу на те, що кінцева вартість блакитного палива у платіжках буде різною на всій території України. Така різниця обумовлена рішенням НКРЕКП щодо запровадження для дочірньої компанії НАК "Нафтогаз України" – АТ "Укртрансгаз" тарифу на транспортування газу, виходячи з замовленої потужності. Він передбачає, що споживачі (у т.ч. побутові) газу сплачуватимуть за послуги транспортування газу газотранспортною системою фіксовану ставку (фактично абонплату), у розмірі 157,19 грн за тис куб. м. (без ПДВ). Ця ставка є складовою кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України. АТ «Укртрансгаз» вже надіслав постачальникам газу для населення нові угоди на транспортування газу", - йдеться в повідомленні.

Детально про кінцеву вартість природного газу для потреб побутових споживачів у Кременуці, в розрізі територій ліцензованої діяльності з розподілу газу та з деталізацією кожного компонента вартості газу, можна ознайомитися в таблицях:

Читайте: Ціна на газ для кременчужан може знову зрости: питання місцевого рівня

НагадаємоЦіна на газ зменшиться з травня, та чи вплине це на кременчужан – поки що невідомо

 Газ для населення з квітня продаватимуть дешевше. Чи зменшиться "комуналка" для кременчужан?

 

Світлана Павленко

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться