Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 27 Мая 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

ЦНАП починає приймати заяви на реєстрацію народження та реєстрацію смерті

 

14 марта 2019 17:45

Сфера послуг нова, проте надаватиметься на загальних принципах роботи ЦНАП.

З 15 березня 2019 року кременчуцький ЦНАП розширює сферу обслуговування громадян та розпочинає прийом заяв на реєстрацію народження та реєстрацію смерті – повідомляє підрозділ у Фейсбуці. 

Тепер послуги Кременчуцького міського відділу ДРАЦС у Полтавській області будуть доступними у ЦНАП. Ще плюс один суб’єкт надання адміністративних послуг (нині їх 35) надаватиме послуги громадянам, використовуючи переваги та сервіси ЦНАП.
Перші ластівки - це адміністративні послуги з:

- державної реєстрації народження виключно у випадках коли дитина народжена у шлюбі (відповідно до частини першої статті 122 Сімейного кодексу України) та у матері, яка не перебуває у шлюбі (частини першої статті 135 Сімейного кодексу України). Державна реєстрація народження дитини проводиться за місцем народження дитини або за місцем проживання її батьків чи одного з них. Якщо реєстрація народження проводиться не за місцем народження дитини, а за місцем проживання батьків, то за їх бажанням місцем народження дитини може бути визначене фактичне місце народження або місце проживання батьків чи одного з них. Важливо знати, що батьки зобов’язані зареєструвати народження дитини протягом одного місяця від дня народження дитини.

- державної реєстрації смерті виключно у випадках, коли заява про державну реєстрацію смерті подана у строки визначені законодавством. А саме: не пізніше трьох днів з дня настання смерті чи виявлення трупа, а в разі неможливості одержання лікарського свідоцтва про смерть, фельдшерської довідки про смерть – не пізніше п’яти днів. Державна реєстрація смерті за заявою, поданою у визначені законодавством строки, проводиться за останнім місцем проживання померлого, за місцем настання смерті чи виявлення трупа або за місцем поховання.

Сфера послуг нова, проте надаватиметься на загальних принципах роботи ЦНАП: прийом замовників на точно призначений день і час універсальність адміністраторів доступність та відкритість інформації про послуги автоматичне заповнення бланків тощо. Поки що зареєструвати народження та смерть можна буде у головному офісі ЦНАП (вул. Гагаріна, 14).
Уже найближчим часом і інші послуги зі сфери державної реєстрації актів цивільного стану, такі як, державна реєстрація шлюбу, державна реєстрація розірвання шлюбу (за спільною заявою подружжя, яке не має дітей), державна реєстрація зміни імені (вперше та повторно), внесення змін до актових записів цивільного стану, анулювання актових записів цивільного стану можна буде замовити через ЦНАП.

 

 

За матеріалами джерела

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться