Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Cпівробітники Кременчуцької виховної колонії привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги8 мая 2017 22:20
Cпівробітники Кременчуцької виховної колонії привітали ветеранів з Днем Великої Перемоги

Молоді співробітники вклонилися ветеранам за їхній подвиг.

8 травня, напередодні 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  співробітники державної установи «Кременчуцька виховна колонія» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції привітали ветеранів війни та героїв світової історії.

З нагоди свята за ініціативою начальника виховної колонії Юрія Величка було відвідано за місцем проживання ветеранів, які свого часу безпосередньо працювали в колонії. Цього року серед колишніх співробітників установи залишилося лише 8 учасників війни та прирівняних до них. З радістю та сльозами на обличчі ветерани зустріли працівників колонії. Від співробітників вони отримали продовольчі пакети та квіти. Захисники раділи можливості поспілкуватися із молоддю та розказати про минуле. Згадали страшні події війни, загиблих побратимів, які не побачили світлий День Перемоги. Молоді співробітники вклонилися ветеранам за їхній подвиг. Подякували за порятунок, мужність, витримку, терпіння та самовідданість. Побажали героям довгих літ у доброму здоров’ї, уваги та турботи близьких.

«Співробітники принесли багато радісних хвилин сивочолим фронтовикам. Для них стало великою честю обійняти та бути поряд із героями напередодні свята», - зазначив начальник колонії Юрій Величко.

Заступник начальника Кременчуцької виховної колонії Олена Удовицька

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться