Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Пришибської сільської ТВК

 

28 листопада 2020 16:30

Діяльність розформованої ТВК також має перевірити поліція.

27 листопада ЦВК достроково припинила повноваження всього складу Пришибської сільської ТВК, про що повідомляє пресслужба комісії.

Комісія розглянула скаргу кандидатки на посаду Пришибського сільського голови Кременчуцького району Полтавської області Валентини Городянко, в якій вона просила встановити факт грубого порушення Пришибською сільською ТВК положень Виборчого кодексу та достроково припинити повноваження усього її складу. У скарзі йшлося про невиконання комісією судових рішень, що спричинило спотворення результатів виборів сільського голови.

Комісія встановила факт одноразового грубого та систематичного порушення вказаною комісією законодавства та достроково припинила повноваження всього її складу. При цьому Кременчуцька районна ТВК має не пізніше 18.00 28 листопада повідомити місцеві організації політичних партій, за поданнями яких до складу Пришибської сільської ТВК було включено осіб, повноваження яких достроково припинено, про необхідність подати до неї не пізніше 18.00 29 листопада нових кандидатур для включення до складу цієї сільської виборчої комісії. А також – не пізніше 20.00 30 листопада Кременчуцький тервиборчком має сформувати новий склад Пришибської сільської ТВК та невідкладно поінформувати ЦВК.

Пришибська сільська ТВК після сформування її нового складу має забезпечити виконання рішень та висновків судів. А також встановити результати виборів Пришибського сільського голови в єдиному одномандатному виборчому окрузі.

Водночас Комісія звернулася до Національної поліції України для проведення перевірки обставин, викладених у цій постанові ЦВК, та вжиття належних заходів реагування в разі наявності відповідних підстав.

Постанову ЦВК можна почитати тут: https://act.cvk.gov.ua/acts/pro-skargu-kandidata-na-posadu-prishibskogo-silskogo-golovi-kremenchutskogo-rayonu-poltavskoi-oblasti-gorodyanko-vi-zareiestrovanu-v-tsentralniy-viborchiy-komisii-24-listopada-2020-roku-za-21-36-1.html

 

Клим Соколов

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися