Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 5 Июня 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Де обіцяна підтримка вітчизняного виробника? Переможцем тендеру щодо закупівлі самоскида для Полтавського КАТП -1628  необґрунтовано став  іноземний виробник 

 

10 апреля 2020 10:15

Названа у протоколі  причина відхилення   пропозиції «КрАЗу» - неправомірна та упереджена.

8 квітня тендерний комітет оголосив про визначення переможця у відкритих торгах  на закупівлю товару «Великовантажні мототранспортні засоби (самоскид МАЗ-5550 С3 обладнаний відвалом (або еквівалент)».

Для комунального автотранспортного підприємства   обрано  вантажний автомобіль білоруського виробника, а саме самоскид на базі МАЗу. А пропозицію  місцевого виробника - «АвтоКрАЗу», дешевшу на 750 тисяч грн,  відхилено. Серед п’яти учасників торгів «АвтоКрАЗ» надав  одну із найбільш економічно вигідних пропозицій  -   самоскид КрАЗ-5401С2-500 із відвалом, що відповідає всім заявленим технічним параметрам. Але економія бюджетних коштів та підтримка автовиробництва в регіоні не стали пріоритетом для влади Полтави. 

Не зважили навіть на те, що за відсутності у РБ металургійних виробництв, для виготовлення МАЗів на 90% використовують метал, комплектуючі,  поставлені із Росії. Оснащений самоскид МАЗ знову ж російським санкційним двигуном  – ЯМЗ-53623, що підтверджується  сертифікатом відповідності,  наданому  в технічній документації до тендеру.  Тобто кошти українських платників податків використовуються для розвитку  економіки країни-агресора, для  посилення   залежності  економіки України від іноземного виробника.  При цьому страждають від відсутності замовлень вітчизняні заводи, без роботи залишаються тисячі українців, вимиваються кошти з державного, обласного, міського бюджетів.

Названа у протоколі причина відхилення пропозиції «КрАЗу» - неправомірна та упереджена. Це невідповідність поданих матеріалів до умов тендерної документації, а саме  надання  звітності ТОВ «КрАЗ» - дилером  ПрАТ «АвтоКрАЗ», лише за один звітний період, в той час коли вимагається   інформація за два звітні періоди.  Але ТОВ «КрАЗ»  надав матеріали про те, що підприємство  розпочало свою діяльність лише у травні минулого року, тому апріорі не могло виконати цю вимогу. 

 Не дивлячись на те, що від керівників міста  неодноразово лунали обіцянки підтримати замовленнями  власного товаровиробника   - «АвтоКрАЗ»,   яке через   кризу та спад на внутрішньому ринку переживає нелегкі часи, на ділі цього не сталося.  Занепокоєння долями підприємства, що сплачує значні податки до бюджетів різних рівнів, працівників, зайнятих на виробництві,  залишається тільки декларацією, не підтриманою реальними справами.

Нагадаємо, «Кременчукводоканал» подовжив терміни розгляду найдешевшої пропозиції «АвтоКрАЗу» щодо закупівлі автомайстерень

 «АвтоКрАЗ» виграв тендери на закупівлю двох автомайстерень для КП «Кременчукводоканал».

Малецький обіцяв Зеленському одне, а робить - зовсім інше: черговий приклад псевдопатріотизму кременчуцьких чиновників

Володимир Зеленський на «АвтоКрАЗі»: «Я вражений вашою технікою.

Хороші машини, впевнений, у вас будуть замовлення».

Президент Зеленський вичитав мера Кременчука за непідтримку КрАЗу

Кременчуцька міська рада не підтримала пропозицію членів команди Малецького про націоналізацію «АвтоКрАЗу»

 

Прес-служба ПрАТ «АвтоКрАЗ»

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться