Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Дебошир, який камінням розбив лобове скло у кременчуцькому тролейбусі, отримав перший штраф, а на черзі суд з виплати компенсації КТУ

27 квітня 2019 10:00

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні встановленого правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та пояснив всі фактичні обставини вчиненого ним правопорушення.

 

Днями суддя Автозаводського районного суду Ліна Обревко, розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли з Батальйону патрульної поліції в Кременчуці та Кременчуцького відділу поліції про притягнення до адміністративної відповідальності кременчужанина за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Дрібне хуліганство».

Як сказано в ухвалі суду, яка розміщена в єдиному реєстрі судових рішень, 14 березня 2019 року о 14 год. 38 хв. кременчужанин, перебуваючи на зупинці громадського транспорту «Аврора» по пр. Свободи 5, камінням розбив лобове скло тролейбусу №024, чим порушив громадський порядок і спокій громадян, вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

Він же, 21 березня 2019 року о 15 год. 20 хв. по вул.Княгині Ольги біля б.7 перебував у громадському місці в стані алкогольного сп’яніння, висловлювався нецензурною лайкою, чим порушив громадський порядок і спокій громадян, вчинив правопорушення, передбачене ст.173 КУпАП.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні встановленого правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та пояснив всі фактичні обставини вчиненого ним правопорушення.

Суд, вивчивши матеріали і обставини справи, враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини, особу кременчужанина, який раніше не притягався до адміністративної відповідальності, не працює, вважаю за необхідне застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в прибуток держави.

Тож, суддя Ліна Обревко визнала кременчужанина винним у вчиненні адміністративних правопорушень передбаченихст.ст.173 КУпАП застосувавши адміністративне стягнення із застосуванням ст.36 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 51 грн. в прибуток держави.

Також суддя стягнула з нього судовий збір в сумі 384,20 грн. на користь держави.

Штраф підлягає добровільній сплаті протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення копії постанови.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови до Полтавського Апеляційного суду через Автозаводський районний суд Кременчука.

Як повідомили у суді, кременчужанина було оштрафовано за дрібне хуліганство, але на черзі інший судовий процес по стягненню з нього коштів за понесені збитки від Кременчуцького тролейбусного управління.

 

Клим Соколов

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися