Кременчуцька газета
Вівторок, 28 Листопада 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

 

Ви є тут

Депутат Богдан Лазоренко звернувся до Кременчуцької міської ради з метою захисту права дітей на освіту

22 вересня 2023 12:30

Він продовжує інформувати про хід захисту прав та інтересів громадян.

Разом за батьками учнів гімназії №29 депутат Кременчуцької міської ради Богдан Лазоренко в суді планує відстоювати права їхніх дітей на освіту. Він продовжує інформувати про хід захисту прав та інтересів громадян.

Відповідний сюжет публікують колеги з телеканалу «Візит»:

 

В процесі підготовки позовної заяви, депутат Лазоренко звернувся до міської ради з заявою, щодо видачі усіх необхідних документів, які згідно з Регламентом Кременчуцької міської ради має включати процес прийняття рішення.

У офіційному листі депутат просить:

«1. Повідомити чи здійснювалося засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, молоді, міжнародних відносин, культури, спорту, ІТ[1]технологій, цифрової трансформації, щодо розгляду проекту рішення від 01 вересня 2023 року “Про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області”, в частині визначення форми організації освітнього процесу в Кременчуцькій гімназії №29, та в якому режимі воно відбувалося, дата, час та місце, а у разі проведення засідання постійної депутатської комісії режимі відео-конференції або аудіо[1]конференції (дистанційне засідання), надати рішення постійної комісії про проведення такого дистанційного засідання.

2. Надати у відповідності до Регламенту запис засідання постійної депутатської комісії у разі проведення дистанційного засідання про розгляд проекту рішення від 01 вересня 2023 року “Про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області”, в частині визначення форми організації освітнього процесу в Кременчуцькій гімназії №29.

3. Надати копію протоколу постійної депутатської комісії з результатами поіменного голосування за результатами розгляду проекту рішення від 01 вересня 2023 року “Про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області”, та відомості, у разі проведення дистанційного засідання, як саме відбувався процес ідентифікації депутатів, голосування і визначення кількості депутатів необхідних для розгляду проекту рішення на засіданні комісії з посиланням на статтю Регламенту.

4. Надати зареєстрований, завізований у відповідності до Регламенту узгоджений проект рішення з пояснювальною запискою та витяг з Книги реєстрації проектів рішень про реєстрацію проекту рішення.

5. Надати дані письмової реєстрації депутатів міської ради на шістнадцятому пленарному засіданні позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області 01.09.2023 року, які є підставою для офіційного визнання присутності депутата на пленарному засіданні.

6. Повідомити в якому режимі проводилося шістнадцяте пленарне засідання позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області 01.09.2023 року.

7. Надати список реєстрації депутатів міської ради на шістнадцятому пленарному засіданні позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області 01.09.2023 року, у разі проведення засідання у режимі відео-конференції або аудіо-конференції (комбіноване засідання).

8. Надати відомості про технічне забезпечення ходу проведення шістнадцятого пленарного засідання позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області 01.09.2023 у разі проведення у режимі дистанційного комбінованого засідання, яке покладається на управління інформаційно-комп’ютерних технологій виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

9. Надати витяг з протоколу пленарного засідання від 01.09.2023, в частині розгляду проекту рішення “Про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області”, у разі якщо останнє відбувалось в режимі дистанційного засідання за підписом міського голови (головуючого) відповідно до діючого Регламенту.

10. Надати запис шістнадцятого пленарного засідання позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області засідання 01.09.2023, який є невід’ємною частиною протоколу засідання у разі проведення у режимі дистанційного засідання.

11. Надати результати поіменного голосування депутатів на шістнадцятому пленарному засіданні позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 01.09.2023 року в частині голосування за рішення “Про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області”.

12. Надати відомості про використання електронної системи або програмного забезпечення, за допомогою яких проводився підрахунок голосів, на шістнадцятому пленарному засіданні позачергової двадцятої сесії Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області від 01.09.2023, та інформацію як саме відбувався процес ідентифікації депутатів, голосування і визначення кількості депутатів необхідних для прийняття рішень і, зокрема, під час розгляду і прийняття рішення, на підставі якої статті Регламенту.

13. Надати належним чином оформлене рішення від 01.09.2023 року «Про визначення форми організації освітнього процесу в окремих закладах загальної середньої освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області».

Нагадаємо, Кременчуцький депутат планує звернутись до суду, щоб відстояти права учнів гімназії №29 навчатися в рідному закладі.

 

 

Артем Кузьменко


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися