Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 6 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутат Плескун просить поліцію допомоги в боротьбі з нелегальним продажем алкогольних напоїв на Раківці

 

11 октября 2018 13:25

«Громадяни обурені відсутністю контролю з боку патрульної поліції за розпиттям алкоголю в громадських місцях та режиму роботи цих закладів. За відсутності контролю з боку влади за роботою цих торгових точок, подвір’я будинків перетворюється на «наливайку» та громадський туалет під відкритим небом».

Сьогодні на сесії Кременчуцької міськради депутат Олександр Плескун звернувся з депутатським запитом до начальника поліції Кременчука Сергія Терели, начальника патрульних В’ячеслава Деркача та міського голови Віталія Малецького з проханням допомогти в боротьбі з нелегальним продажем алкогольних напоїв на Раківці.

«До мене, як до депутата Кременчуцької міської ради, неодноразово звертались та продовжують звертатись з заявами мешканці мікрорайону Раківка, зокрема мешканці буд. № 91, мешканці буд. № 93  по вулиці Республіканській стосовно продажу спиртних напоїв в кіосках, що знаходяться на прилеглій території до будинків, звернулося майже 100 осіб.

Мої неодноразові звернення до міського голови, керівника патрульної поліції результату не дали, тому вимушений звернутися з Депутатським запитом.

Навпроти зазначених будинків на території ринку було відкрито кіоск з продажу спиртних напоїв з назвою «Пивнушка». Відвідувачі цього об'єкту торгівлі використовують подвір'я будинків замість громадського туалету, використовують лавочки біля під'їздів для розпиття алкогольних напоїв, заважаючи мешканцям.

Мешканці скаржаться на нелегальний продаж алкогольних напоїв іншими торговими точками на ринку.

Громадяни обурені відсутністю контролю з боку патрульної поліції за розпиттям алкоголю в громадських місцях та режиму роботи цих закладів. За відсутності контролю з боку влади за роботою цих торгових точок, подвір’я будинків перетворюється на «наливайку» та громадський туалет під відкритим небом.

Реагуючи на звернення мешканців мною в 2016-2018 роках були направлені відповідні депутатські звернення до контролюючих органів, але скарги продовжуються і питання не вирішено.

Згідно вищевказаного, наполягаю взяти під особистий контроль дане питання та забезпечити виконання всіх необхідних заходів для усунення порушень з боку торгівельних точок  на ринку та близь буд. № 91, буд. № 93  по вул. Республіканській мікрорайону Раківка», - заявив депутат О.Плескун.

Він також попросив новопризначеного керівника поліції Сергія Терелу відновити роботу опорного пункту на Раківці, який колишній керівник Віталій Ботвина відкрив, але його робота була паралізована.

Мер міста Віталій Малецький заявив, що С.Терела вже взяв під контроль питання, що підняв О.Плескун.

Депутати запит колеги підтримали.

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться