Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 28 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Депутат Полтавської облради, голова профкому «Укртатнафти» Хоменко б’є на сполох: «Нам треба не допустити реорганізацію онкодиспансеру»

 

6 грудня 2019 11:00

Заклад втратить економічні важелі для розвитку матеріально-технічної бази, що неминуче відобразиться на якості надання високоспеціалізованої медичної допомоги онкологічним хворим у регіоні та достойної оплати праці медичних працівників при виконанні своїх професійних обов'язків.

Депутат Полтавської облради, голова профкому ПАТ «Укртатнафта» Василь Хоменко єдиний з обласних депутатів, який щорічно виділяє зі свого депфонду кошти на підтримку та закупівлю обладнання комунального підприємства «Кременчуцький обласний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради». Лише за останні три роки він спрямував на ці цілі 2 млн грн. Тож і не дивно, що зараз він один з перших б’є на сполох і робитиме усе можливе, аби не допустити реорганізацію онкодиспансеру, яка згодом може призвести до закриття медзакладу.

«Коли до мене звернулося керівництво онкодиспансеру з питання їх подальшої долі, а саме приєднання Кременчуцького онкодиспансеру до Полтавського, то мною були підготовлені депутатські звернення до голови Полтавської  обласної ради Олександра Біленького, голові Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова з проханням посприяти у вирішенні питання про недопущення реорганізації підприємства шляхом його приєднання до Комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний онкодиспансер Полтавської обласної ради», - говорить В.Хоменко.

У зверненні він написав: 

«Прошу Вас допомогти у вирішенні даного питання, зважаючи на надання високоспеціалізованої медичної допомоги регіону з високою щільністю екологічно несприятливих підприємств».

В. Хоменко зазначає, що діяльність Кременчуцького онкодиспансера економічно ефективна за рахунок високої якості медичної допомоги та швидкої реабілітації хворих. Показником цього є середнє перебування хворого  на ліжку та обіг ліжка.

Так, у Кременчуцькому онкодиспансері середнє перебування хворого на ліжку складає 3,1 дня при середньому по Україні - 8,9 днів, а обіг ліжка  - на 86% більший, ніж середній по Україні (Кременчук - 71, Україна - 38,7).

«Щодо результатів лікування на рак основним критерієм є п'ятирічне виживання хворих після лікування. У Кременчуці цей показник складає 65,5%, середній по місту Полтаві - 65,7%, по полтавській області - 63,9%, по Україні - 61, 8%», - говорить головний лікар закладу Володимир Севідов.

Тож за його словами, при приєднанні Кременчуцького обласного онкодиспансера до комунального підприємства «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» в умовах співпраці з Національною службою здоров'я України, заклад втратить економічні важелі для розвитку матеріально-технічної бази, що неминуче відобразиться на якості надання високоспеціалізованої медичної допомоги онкологічним хворим у регіоні та достойної оплати праці медичних працівників при виконанні своїх професійних обов'язків.

Нагадаємо, Кременчуцький онкодиспансер влада області хоче реорганізувати: медики кажуть, це призведе до його закриття

З Кременчуцького обласного онкодиспансеру зняли 20 млн грн - депутати хочуть відставки Голдбана.

 

 

Олег Булашев 

 
 
 
 
 
 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися