Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 1 Октября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутат попросив "Полтаваобленерго" не випробувати "міцність виробів Фаберже на кременчужанах"

 
 

 

29 марта 2018 17:15

 Депутати направлять зверення щоло протизаконних дій ПАТ "Полтаваобленерго".

Сьогодні на засіданні сесії депутат Кременчуцької міської ради Костянтин Терещенко до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б., Голови Антимонопольного комітету України Терентьєва Ю.О., Міністра Внутрішніх справ України Авакова А.Б., Голови Служби безпеки України Грицака В.С.щодо припинення протизаконних дій ПАТ «Полтаваобленерго».

Депутат почав здалеку, нагадавши майстра, який в минулому столітті прославився ювелірними виробами – яйцями Фаберже.

«Так от зараз між владою і «Полтаваобленерго» йде показ міцності цих виробів.Я розумію, якби відімкнули від енергопостачання цю будівлю, де ми зсасілаємо. Я б взяв у Ксюші (депутатки Піддубної, авт.) мегафон і виступав, а голосували руками. А так вони випробували міцність виробів Фаберже на простих людях, які стояли і мерзли на зупинках. Пенсіонерів, які не змогли користуватися доступним транспортом», - із виступу депутата.

Далі депутат Терещенко привів приклад взаємовідносин із ПАТ «Полтаваобленерго» на прикладі власного підприємства.

«З «Полтаваобленерго» діє система 100% предоплати. У мене маленькі підприємства. І щомісяця вношу предоплату 3000 гривень. Цікавився в директора льодової арени «Айсберг», так вони сплачують 180 грн, а КТУ щомісяця має вносити предоплати 1, 2 млн грн», - зазначив депутат Кальченко.

Він також зауважив, що дізнався, що попередження про відключення електроенергії  Кременчуцьке тролейбусне управління отримало ще 22 березня. На це мер відповів, що такі попередження отримують мало не щодня.

Далі слово взяв депутат –укропівець Олександр Кальченко, який попросив не говорити слів про монополіста і нагадав, що предоплата потрібна «Полтаваобленерго» для закупівлі електроенергії в єдиній українській енергосистемі. І наполягав, що треба виключити із звернення слова, які стосуються відповідальності ПАТ «Полтавобленерго».

«Не треба прикриватися населенням Кременчука, а виконувати умови договору», - його слова.

Провладний депутат Руслан Ульянов наполягав, що винне ПАТ «Полтапваобленерго» і звернення має бути без правки. Більше того довести справу до кінця.

«Щоб  дії монополіста були відомі на всю країну», - сказав депутат.

Депутатка Піддубна висловила припущення, що не могло керівництво ПАТ "Полтаваобленерго" діяти не в правовому полі. І значить було порушення умов договору з боку КТУ. 

Мер виправдовувся, що ситауція нестандартна, тож потрібен був певний час, аби її вирішити.

Після дебатів депутати більшістю затвердили направити звернення. але без правки , запропонованої депутатом Кальченком.

Нагадаємо, вчора Кременчук залишився без тролейбусів. ПАТ «Полтаваобленерго» відключило електрику тролейбусних ліній через відсутність передоплати за квітень.

Зате влада Кременчука активно рекламує майбутні тролейбуси гранатового кольору, «приїзд» яких в місто кілька разів відкладався.

Малецький хоче монополіста «Полтаваобленерго» поставити на місце

А ПАТ "Полтаваобленерго" надало повідомило, що за останні пів року КП «Тролейбусне управління» систематично не виконувало договірні зобов’язання в частині оплати. За договором, комунальне підприємство зобов’язане сплачувати за електроенергію нашій компанії попередню оплату.За порушення умов договору, були направлені відповідні попередження щодо можливого припинення енергопостачання.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться