Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 6 Мая 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Депутати Кременчуцької райради намагаються навести порядок з регламентом, а апарат Самаркіна цьому протидіє

 

21 квітня 2021 10:10

«Кременчуцька газета» публікує проєкт рішення «Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької районної ради восьмого скликання».

Голові Кременчуцької районної ради Антону Самаркіну та до постійної комісії Кременчуцької районної ради з питань самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією вчора голови більшості депутатських фракцій ради написали листа та принесли його та проєкт рішення «Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької районної ради восьмого скликання» до райради з вимогою розглянути їх на засіданні постійної комісії, аби потім винести на розгляд шостої сесії восьмого скликання Кременчуцької районної ради. Вони також прохали оприлюднити даний проєкт рішення на офіційному сайті Кременчуцької районної ради.

Проте не все так сталося, як гадалося. На робочому місці, в робочі години керівника райради Антона Самаркіна не виявилося, а апарат ради не приймав документи від депутатів. Майже годину йшла дискусія з питання – чому документи від депутатів апарат ради не приймає? Депутати обурювалися – вони є народними обранцями і мають право виносити проекти рішень, а їх права ігнорують клерки ради.

Після того, як депутати таки наполягли до прийняття документів, апарат ради пішов на поступки і прийняв проект рішення «Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької районної ради восьмого скликання».

«КРЕМЕНЧУЦЬКА ГАЗЕТА» ПУБЛІКУЄ ЦЕЙ ДОКУМЕНТ:

Станом на ранок середи, проект рішення на сайті Кременчуцької райради так і не оприлюднили.

А поміж тим, підписантами проекту вже стали голова депутатської фракції політичної партії «Рідне місто» Юрій КІРЄЄВ, голова депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Едуард СКЛЯРЕВСЬКИЙ, голова депутатської фракції політичної партії «ДОВІРА» Віталій БУЛЕНКО, голова депутатської фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Тетяна ГУСАР, голова депутатської фракції політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА –ЗА ЖИТТЯ» Іван ІПАТЕНКО.

Під документами відсутні підписи керівників двох фракцій: «За майбутнє» та «Слуга народу».

Проте вже відомо, що деякі депутати з цих фракцій підтримують внесення змін до регламенту.

В самих змінах права депутатів укріплюються.

Наприклад, за зверненням депутатів, які записалися на виступ, але не мали змоги виступити у зв’язку з припиненням обговорення, тексти їх виступів повинні бути включені до протоколу пленарного засідання. Тексти таких виступів подаються в друкованому вигляді до загального відділу Ради в день проведення пленарного засідання сесії.

Крім того, депутати, в разі прийняття цього документу на сесії зможуть порушувати питання про недовіру голові та його заступнику, розпуск органів, утворених радою, та звільнення посадових осіб, які обираються, призначаються або затверджуються радою.

Тож, чи будуть винесені ці питання на розгляд сесії райради 29 квітня, стане відомо незабаром.

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися