Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 23 Марта 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати Кременчука не бажають зробити суми своїх зарплат та зарплат мера Малецького із заступниками публічною інформацією

 

9 января 2019 10:35

Мабуть, злякалися, що населення дізнається про їх статки не лише раз на рік – під час оприлюднення декларацій, а щомісяця.

Сьогодні на позачерговій сесії Кременчуцької міськради депутат Оксана Піддубна виступила із запитом, в якому просила оприлюднення заробітних плат виконавчого комітету Кременчуцької міської ради та керівництва комунальних підприємств.

Вона зазначила, що в стінах виконкому спостерігається стабільна тенденція: мер зі своєю командою встановлює мешканцям чи не найвищі тарифи в Україні, а собі, своєму «босу» кнопкодаву Шаповалову та своєму оточенню створює «солодке життя» у вигляді надвисоких зарплат, премій та інших привілеїв.

«І, звісно, всі привілеї та надвисокі зарплати максимально приховуються від мешканців, які утримують всю цю «фіолетову зграю мародерів».

Останній приклад – під час відкритих слухань 20 листопада 2018 року, після яких мешканцям вчергове підвищили тарифи, зробивши їх вищими, аніж в тій же Литві, у директора КП «Теплоенерго» раптом трапилася амнезія, як тільки-но я запитала яка в нього заробітна плата за останніх ДВА місяця. Він геть забув, що його основна зарплата 24 569 грн. і що мер погодив йому премію у 88% (а це ще плюс 21 620,72 грн.). А вже на засіданні виконкому, на якому мер затвердив ці «геноцидні» тарифи, на питання «звідки кошти на премію директору Теплоенерго», сам директор повідомив, що це – провокаційне питання, а мер з ним погодився»,- сказала пані Піддубна.

Вона також нагадала про те, що першим написала Кременчуцька газета:

- зарплата віце-мера Усанової майже 75 тис грн на місяць (з них – 35 тис. грн. матеріальна допомога на оздоровлення); 

- Віце-меру Кравченко на оздоровлення нарахували понад 30 тис. грн, а загалом він обійшовся бюджету міста в 60,5 тис грн на місяць;

- Помічник нардепа-кнопкодава Шаповалова та соратник міського голови Малецького, який за свою депутатську каденцію встиг стати мільйонером, депутат Бокован, отримав зарплату 98 тис.грн на місяць.

«Чим такі хворі віце-мери Кравченко та Усанова, що їм на оздоровлення з бюджету міста виділено 65 тис.грн, в той час як захисник України, кременчужанин Василь Малєєв, не може зібрати 60 тис.грн на вкрай необхідну операцію та лікування? Тільки вдумайтесь: коштів на оздоровлення двох віце-мерів вистачило б на порятунок життя бійця!

Нагадую, що мер Малецький в своїй передвиборчій програмі обіцяв прозорість, а при цьому не витримує оприлюднення правди про свої заробітки та про заробітки свого оточення. Про це свідчить його реакція на плакати з інформацією про зарплати можновладців, адже зриває їх і топчеться по ним. Тільки ж не по плакатах топчеться «шановний» мер, а по гіркій правді, по оцінці своєї роботи, по своєму головному досягненню – встановленню найвищих тарифів в Україні на тепло та гарячу воду»,- заявила депутат.

Вона вимагала аби міський голова надав доручення відповідним службам оприлюднювати на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради поточну інформацію про щомісячні заробітні плати з усіма нарахуваннями  наступних бюджетних працівників:

•   Міського голови;

•   Радників міського голови;

•   Всіх членів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради;

•   Директорів комунальних підприємств та всіх їх заступників;

•   Всіх депутатів Кременчуцької міської ради, які працюють в бюджетній сфері.

Слід зазначити, що досвід оприлюднення інформації про зарплати високопосадовців успішно запроваджено в Києві та Мукачево.

Депутат Анна Павленко підтримала О.Піддубну і попрохала надати біцю допомогу. Мер Кременчука Віталій Малецький пообіцяв фінансово допомогти бійцю Василю Малєєву.

Проте кременчуцькі депутати в цілому запит О.Піддубної не підтримали. Мабуть, злякалися, що населення дізнається про їх статки не лише раз на рік – під час оприлюднення декларацій, а щомісяця.

Проте слід зауважити, що 16 депутатів таки голосували "За". Утримався сам Малецький, а не голосували члени фракції "Поруч".

Нагадаємо, нардеп Шаповалов не відмовився від компенсації за готельний номер в грудні минулого року

Малецький в листопаді знову випередив за зарплатою прем'єр-міністра Гройсмана і ВСІХ його заступників

 

Олег Булашев

Фото Нетішинська Самооборона

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться