Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 18 Июня 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати не хочуть, аби в Кременчуцькій міській дитячій лікарні був сучасний апарат УЗД

 

11 октября 2018 15:35

«Бачила на власні очі, як мучаться лікарі, проводячи УЗД, оскільки на даному апараті, здається, навіть внутрішні органи неможливо нормально розгледіти».

Сьогодні депутат Кременчуцької міськради Оксана Піддубна на сесії заявила, що їй як матері дитини доводилося неодноразово звертатися до Кременчуцької міської дитячої лікарні та зіштовхуватися з дослідженням апаратом УЗД.

«Під час даної процедури я була присутня і бачила на власні очі, як мучаться лікарі, проводячи УЗД, оскільки на даному апараті, здається, навіть внутрішні органи неможливо нормально розгледіти, не те, що діагноз поставити.

У цій лікарні ще в дитинстві лікувалась я, і коли зараз дивлюся на цей апарат, складається враження, що він так і зберігся в медичному закладі ще з моїх дитячих років до сьогодення, адже саме на такому апараті УЗД робили дослідження мені. Тобто минуло вже декілька десятків років, обладнання застаріло, а лікарі вимушені досі його використовувати, зазнаючи колосальних незручностей під час здійснення досліджень наших дітей.

Вважаю, що вирішення даної проблеми важливе як для батьків, так і для самих медиків. Так, можна обстежувати дітей у приватних клініках, але іноді складаються ситуації, коли дитину просто неможливо фізично за станом здоров’я вивозити за межі дитячої лікарні. Враховуючи вищевикладене, прошу депутатів підтримати цей запит, а саме, зобов’язати міського голову вирішити питання забезпечення Кременчуцької дитячої міської лікарні апаратом УЗД, надавши доручення відповідним службам», - заявила О.Піддубна.

Мер Віталій Малецький її підтримав, але колеги – ні. Не вистачило кілька голосів. На час зачитування запиту в залі було зареєстровано більше депутатів, ніж знаходилося.

Мер попрохав міськздороввідділ вирішити поставлене О.Піддубною питання.

 

 

 

Олег Булашев 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться