Кременчуцька газета
Середа, 7 Червня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Депутати не захотіли об’єднати парки Кременчука в єдине комунальне підприємство

24 жовтня 2019 15:05

П’ять парків мають окрему дирекцію, а значить витрачають більше бюджетних коштів і це ще один шлях розбазарювання грошей через непрозорі закупівлі товарів, робіт і послуг.

На сьогоднішній день уКременчуці під кожен парк створено окреме комунальне підприємство. Відтак, маємо 5 парків з окремою дирекцією: «Парк Придніпровський», «Парк Миру», «Парк Крюківський», «Міський сад» і парк «Кагамлицький». Про це на сесії міськради заявила депутатка Оксана Піддубна.

Вона зазначає, що на кожний такий комунальний заклад в міському бюджеті закладається фонд заробітної плати, який цьогоріч сягнув по майже мільйону гривень на кожне підприємство. З цих коштів зарплата директорів становить в середньому по 12 тис грн щомісяця. Отже, можна собі уявити скільки грошей в рік йде тільки на заробітну плату п’яти керівників.

«Окрім цього, в штатах комунальних паркових підприємств наявні вакантні посади (наприклад, «Парк Миру» – 6 вакансій, «Міський сад» – 6 вакансій). Кошти на цих неіснуючих працівників закладаються в міському бюджеті та сплачуються і невідомо як розподіляються дирекцією (не виключено, що левова частка освоюється в їх кишенях).

Ще один шлях розбазарювання грошей через паркові КП – непрозорі закупівлі товарів, робіт і послуг. Сотні тисяч гривень перераховують наближеним до влади фірмам. Тут варто згадати ФОП Михайлик, якому у 2017 році лише за організацію концертних заходів до Дня міста паркові КП разом («Парк Придніпровський», «Парк Миру» та «Парк Крюківський») сплатили майже 600 тис грн в обхід тендерів»,- заявила депутат О.Піддубна і констатувала, що аналізуючи вищевикладене у неї складається враження, що комунальні підприємства з окремою адміністрацією під кожен парк створюються задля дерибану бюджетних коштів, а така кількість підконтрольних меру директорів допомагає безперешкодно проводити необхідні фінансові махінації.

«Отже, з метою раціонального використання та економії бюджетних коштів, в черговий раз звертаюсь до депутатів зобов’язати міського голову всі 5 парків об’єднати в ОДНЕ комунальне підприємство, надавши доручення відповідним службам виконкому на наступну сесію Кременчуцької міської ради підготувати проект рішення за яким КЗК «Парк Придніпровський», «Парк Миру», «Парк Крюківський», «Міський сад» та парк «Кагамлицький» будуть реорганізовані шляхом злиття з подальшим утворенням єдиного комунального підприємства»,- заявила депутат у своєму депутатському запиті.

Але більшість депутатів, які «грають» на руку меру міста Віталію Малецькому запит колеги О.Піддубної не підтримала.

Міський голова заявив, що вже звільнився директор парка «Придніпровський» і він запропонував О.Піддубній посісти вакантне місто.

«Не може один розірватися між всіма парками і територіями, яка розділена між Дніпром»,- заявив мер.

Депутати запит колеги О.Піддубної не підтримали.

Нагадаємо, ось такі зарплати в директорів Кременчуцький парків і палаців культури: те, що деякі намагаються приховати, стає реальністю.

 Парки і сквери Кременчука: що залишиться майбутнім мешканцям міста.

Директор кременчуцького Парку Миру обманув депутатів.

У Кременчуці з’явиться «Сквер Життя» і «Сквер Козацький»

Дивіться: Онлайн-трансляція: XXXIX сесія Кременчуцької міської ради 24 жовтня 2019 року.

 

 

 

 

Олег Булашев

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися