Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
COVID-2019
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати не захотіли скасувати рішення, згідно якого харчоблоки лікарень Кременчука здано в оренду за 1 грн в рік


9 августа 2018 11:35

Справу вже розглядає прокуратура.

 

30 березня 2018 року на сесії Кременчуцької міської ради депутатами було надано дозвіл передати в оренду харчоблоки закладів охорони здоров’я м.Кременчука за 1 грн. в рік. Про це сьогодні на сесії міськради розповіла депутат Оксана Піддубна.

За її словами, з того моменту відбулися електронні торги. Оголошений тендер склав 5 262 000 грн. і його переможцем стала литовська фірма «Понтем.УА», з якою 11 червня 2018 року заключено договір про надання послуг. Також варто зазначити, що згідно Міської цільової програми централізованого харчування пацієнтів закладів охорони здоров’я м.Кременчука на 2018-2020 роки, обсяги фінансування закупівлі готових страв для харчування пацієнтів та забезпечення безкоштовним харчуванням дітей до 2-х років із малозабезпечених сімей тільки на 2018 рік складає майже 10 млн. грн. (9 млн. 704 тис.грн) бюджетних коштів.

«Проте, як тільки-но дана фірма стала обслуговувати заклади охорони здоров’я м.Кременчука, почали надходити скарги. Так, пацієнтів-діабетиків Першої міської лікарні годували їжею, не врахувавши вимоги дієти, зате вартість одного ліжко-дня у 2018 році сягнула 34 грн., хоча у 2017 коливалася в межах 12-14 грн. Більш того, порція вдвічі зменшилась.

Окрім цього, фірма-переможець електронних торгів користується сумнівною репутацією. Так, міський голова Полтави висловився проти того, аби литовці годували дітей напівфабрикатами, а у Чернігові тендерний комітет визнав, що подані медичні книжки працівників не містили записи про проходження медичних оглядів.

Також хочу нагадати, що аналогічна ситуація з передачею вже шкільних харчоблоків в оренду мала місце в Полтаві. Тоді Полтавська міська прокуратура зверталася до суду, аби скасувати рішення Полтавської райради, за якими харчоблоки Полтавських шкіл було здано в оренду за 1 грн. в рік, але райрада, не чекаючи довготривалого розгляду справи, власноруч скасувала рішення, поставивши крапку в цій історії.

Інформую, що мною було направлено заяву до Прокуратури Кременчука з проханням розглянути законність передачі в оренду харчоблоків мед. закладів за 1 грн. в рік, в результаті чого Кременчуцькою місцевою прокуратурою 27 червня 2018 року було подано позовну заяву до Полтавського окружного адміністративного суду про визнання протиправним рішення Кременчуцької міськради від 30 березня 2018 року, яким дозволено передати харчоблоки лікарень в оренду за 1 гривню в рік»,- заявила депутат Піддубна.

Під час засідання вона попрохала колег-депутатів проголосувати за її вимогу зобов’язати міського голову надати доручення відповідним службам підготувати на наступну сесію Кременчуцької міської ради проект рішення «Про скасування рішення Кременчуцької міської ради Полтавської області від 30.03.2018 року «Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2017 року «Про затвердження Міської цільової програми централізованого харчування пацієнтів закладів охорони здоров’я м.Кременчука на 2018-2020 роки» як такого, що не відповідає чинному законодавству.

Проте колеги на це не пішли. Підтримали О.Піддубну 10 депутатів із 23, які зареєструвалися у залі.

Online-трансляція XXXI сесії Кременчуцької міської ради VII скликання

 

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться