Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Депутати облради від «За майбутнє» своєю диспозицією не приносять користь Кременчуку: коштів на ремонт інфекційного відділення у дитячій лікарні їм не дали

 

21 жовтня 2021 13:45

Дехто з обранців навіть не розуміють, про які цифри йдеться.

Сьогодні на сесії Полтавської обласної ради депутати від Кременчука, які входять до фракції «За майбутнє» (осередком партії в області керує нардеп-тушка Юрій Шаповалов, а в Кременчуці - мер Віталій Малецький), своєю позицією - знаходження в опозиції до більшості, залишили Кременчук без додаткових коштів.

Так, депутат від «За майбутнє», віце-мер Кременчука Іван Москалик заявив, що він писав листа, аби отримати кошти з фонду розвитку територій на реконструкцію інфекційного відділення дитячої лікарні Кременчука, але має відмову.

«На сьогодні ми додатково розподіляємо 54 млн грн фонду на різні заходи. Основне там - боротьба з коронавірусом. А чи не є моя заява такою, що також відповідає цим критеріям?» - запитав І.Москалик.

Голова облради Олександр Біленький заявив, що він не може гарантувати І.Москалику позитивне рішення питання.

«Я підписую документи і рішення. Я не входжу до конкурсної комісії. Писати звернення ще раз можете», - сповістив О.Біленький.

Ще один депутат-опозиціонер, міліонер з Кременчука Микола Корецький взагалі здивував виступом.

Він запитав зал про які саме кошти зараз йде обговорення.

«Мова йде про гроші, які я просив на баскетбольну площадку? Я правильно розумію чи ні?» - запитав М.Корецький.

«До кого це питання?» - запитав О.Біленький.

«З вами. Ці 58 млн грн йдуть на розвиток місцевого самоврядування, але ми де?..

Дітей немає різних вони всі однакові. Я проголосую, але для Кременчука також треба виділяти кошти», - сказав М.Корецький, тим самим вказав, що навіть чітко не знає суму перерозподілу коштів.

Зазначимо, що вищезгадані депутати є в опозиції до більшості в облраді і тому не отримують коштів, чим залишають Кременчук без додаткових коштів.

Раніше в інтерв’ю «Кременчуцькому телеграфу» М.Корецький підтвердив висловлену редакцією «Кременчуцької газети» тезу про те, що деструктивна позиція команди «За майбутнє», якою керує в області нардеп-тушка Юрій Шаповалов, а в Кременчуці - мер Віталій Малецький і ті, хто приєдналися до них, своєю війною з більшістю облради місту користі не приносять.

«На сьогоднішній день я віддаю собі звіт, що нічого корисного і доброго для міста не зробив. І розумію, що нічого не зможу змінити: в облраді вже сформувалася коаліція, в яку я, через недосвідченість, не потрапив. У коаліції є більшість - понад 50 голосів. Грубо кажучи, вони все «ділять» між собою і голосують «за своє».

Тому, незважаючи на те, що в облраді більше 20 кременчужан, за рік на рідний Кременчук з обласного бюджету виділили 0,0 гривень. Як дивитися людям в очі, я не знаю», - сказав в інтерв'ю М.Корецкий.

Нагадаємо, через позицію «замайбутнівців» Кременчук не отримав кошти з екологічного фонду.

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися