Кременчугская газета
Суббота, 22 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Депутати Полтавської облради своїм голосуванням показали, що Шаповалову з Малецьким пора витерти соплі

 

12 июля 2018 15:30

А ні нардеп Шаповалов, а ні мер Малецький, який репостіл звернення свого патрона з проханням не голосувати з питань поповнення казни громад ГЗК в Фейсбуці, на сесію не приїхали.

 

 

Сьогодні Полтавська облрада прийняла рішення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності, які надані в користування ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат»  та частину ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат».

Цими рішеннями депутати погодили збільшення надходження плати за землю територіальним громадам сіл, які розташовані в регіоні.

Як розповідала голова сільської ради Дмитрівки Антоніна Прядко, наприклад, лише по Біланівському ГЗК мова йде про 113 га землі Дмитрівської сільради, за яку у бюджет села від ГЗК надходить щомісяця 21 тисяча гривень.

Якщо б рішення були прийняті по всім пунктам порядку деного, і на заваді не стала політика, то до бюджету Дмитрівки стало надходити  щомісяця 204 тисячі гривень.

Поки ж питання переросло у політичну площину та, як і минулого разу, популізм Малецького та Шаповалова позбавив частину громади Кременчуцького району права отримувати законний багатомільйонний прибуток.

Цікаво, що не змішувати політику та економіку народних обранців прохали і самі депутати, і губернатор Валерій Головко.

«Це грошова оцінка землі. Не треба питання політизувати. Це вже земля, яка виділена. Гроші потрібні громадам»,- сказав депутат Дмитро Спатар.

«Це не політичне питання. Ми кажемо про гроші для громади., а не збільшення площі Біланівського ГЗК»,- заявив губернатор.

Депутати частково прислухалися до колег і керівництва області і повныстю проголосували за рішення по Полтавському ГЗК та Єристівському і частково Біланівському ГЗК. Іншу частину питань стосовно БГЗК вони перенесли на наступну сесію.

Але навіть прийняття всіх проектів по Полтавському ГЗК, Єристовському ГЗК та частково Беланівському ГЗК вказує на те, що громади отримують значні додаткові кошти на розвиток і те, що піар нардепа-тушки Шаповалова, який  виступив проти прийняття подібних рішень і тим самим проти розвитку громад, показав, що йому не було б зайвим витерти соплі та займатися справами.

До речі, а ні нардеп Шаповалов, а ні мер Малецький, який репостив звернення свого патрона в Фейсбуці, на сесію не приїхали.

Як це вже склалося – вони бояться спілкування з пресою та громадою. Шаповалов взагалі не проводить прес-конференцій, а Малецький вже кілька разів їх просто не захотів проводити.

Кабінетні борці за екологію, або Що криється за популізмом Шаповалова і Малецького?

Гендиректор Біланівського ГЗК Юрій Хіміч о міфах навколо комбінату і причинах їх появи

Докази небезпеки від роботи Біланівського ГЗК відсутні!

5 міфів про Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат

 

Марина Соловей

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться