Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вівторок, 27 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Держава компенсуватиме родинам витрати на «муніципальну няню»

 
 

 

18 июня 2018 10:45

Кабмін України прийняв нову постанову задля забезпечення соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

Держава компенсуватиме родинам витрати на «муніципальну няню». Про це повідомив начальник управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року № 427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» передбачено реалізацію пілотного проекту  із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

Згідно з цією програмою:

  • з 1 вересня 2018 року надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»;
  • з 1 січня 2019 року відшкодовувати послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року, на умовах співфінансування з різних бюджетів.
  • з 1 січня 2019 року буде проводитися безоплатне добровільне медичне обстеження осіб, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, зокрема на ТОRCH-інфекцію, з метою попередження народження дітей з вродженими вадами розвитку.

«Підтримку нададуть містам, об’єднаним територіальним громадам, які долучилися до міжнародної ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» і отримали статус «дружньої», - зазначає Олег Тимченко.

 

Антоніна Озерна

 

 

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися