Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 21 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Держава компенсуватиме родинам витрати на «муніципальну няню»

18 июня 2018 10:45

Кабмін України прийняв нову постанову задля забезпечення соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

Держава компенсуватиме родинам витрати на «муніципальну няню». Про це повідомив начальник управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 2018 року № 427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» передбачено реалізацію пілотного проекту  із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства.

Згідно з цією програмою:

  • з 1 вересня 2018 року надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»;
  • з 1 січня 2019 року відшкодовувати послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» у розмірі прожиткового мінімуму на дітей віком до шести років, встановленого станом на 1 січня відповідного року, на умовах співфінансування з різних бюджетів.
  • з 1 січня 2019 року буде проводитися безоплатне добровільне медичне обстеження осіб, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, зокрема на ТОRCH-інфекцію, з метою попередження народження дітей з вродженими вадами розвитку.

«Підтримку нададуть містам, об’єднаним територіальним громадам, які долучилися до міжнародної ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» і отримали статус «дружньої», - зазначає Олег Тимченко.

 

Антоніна Озерна

 

 

 

 

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться