Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 22 Января 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Державне бюро розслідувань ще два тижні шукає кадри

 

23 октября 2018 13:45

Державне бюро розслідувань оголосило новий конкурс на 74 посади у семи територіальних управліннях – Києві, Краматорську, Львові, Полтаві, Миколаєві, Мелітополі та Хмельницькому.

На два тижні продовжено прийом документів на 74 посади державних службовців у територіальних управліннях Державного бюро розслідувань – кандидати можуть подавати документи включно до 2 листопада.

Про це повідомили в Державному бюро розслідувань.

«Звертаємо увагу кандидатів, що територіальні управління не будуть змінювати своє розташування, як це передбачалося попередніми змінами до Закону України «Про Державне бюро розслідувань». У проекті закону, який винесено до другого читання, ці зміни скасовано. Це одна з причин, чому було продовжено конкурс, адже кандидати на посади розумітимуть, в якому місті вони будуть працювати», – повідомив Р. Труба.

 Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань оголосило новий конкурс на 74 посади у семи територіальних управліннях – Києві, Краматорську, Львові, Полтаві, Миколаєві, Мелітополі та Хмельницькому. Це – посади державних службовців, які залишилися вакантними після проведення першої хвилі конкурсного добору. Ознайомитися з переліком вакантних посад та умовами проведення конкурсу можна за посиланням.

Документи можна подавати до 2 листопада за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15 (01032) – особисто або поштою з приміткою «Конкурсна комісія ДБР (теруправління)».

 

Світлана Павленко

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться