Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 19 Февраля 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Diceus – це аутсорсингова компанія з більш ніж шестирічним досвідом розробки ПО для великих і середніх підприємств

 

18 июня 2018 16:50

Офіси компанії знаходяться в Києві, а також таких країнах як ОАЕ і Литви.

Diceus – це аутсорсингова компанія з більш ніж шестирічним досвідом розробки ПО для великих і середніх підприємств. Основними клієнтами є корпорації, з якими Diceus підтримує довгострокові партнерські відносини. На сьогоднішній момент компанія зосереджена на декількох поточних проектах.

Офіси знаходяться в Києві, а також таких країнах як ОАЕ і Литви. Велика кількістьцікавихпроектівдозволяєспівробітникамкомпаніїподорожуватисвітом. Пропонується кілька варіантів підвищення кваліфікації та вдосконалення. Є можливість вивчати нові технології спільно з професіоналами, консультуватися з експертами. Безкоштовні курси англійської допоможуть підняти рівень знань кожному бажаючому.

Evgen Magdyuk: 

«Побував тут на співбесіді, претендував на рівень сіньйор, і хочу сказати, що контора цілком пристойна. З переваг хочеться відзначити цікаві проекти, уважне ставлення до персоналу. На жаль, я не пройшов співбесіду з певних причин, але перші враження – позитивні».

Masha Myhailova:

«Приходила на співбесіду в компанію Diceus кілька місяців тому. Для мене велике значення має комфорт роботи в компанії, тому одразу звернула увагу на доброзичливу обстановку в офісі та приємне ставлення HR (що зустрічається досить рідко). Були запропоновані чай і печиво. З недоліків – не саме зручне географічне положення для мене і не самий новий офіс. Саме тому я не залишилася працювати в Diceus».

Alexander Dovgush:

«Я 3 месяца работал на должности Middle PHP developer.  Если говорить о плюсах, то я бы выделил 2 основных: прокачка  скилов и профессиональный  рост. Расти в компании и апать свой уровень как разработчика тебя практически заствляют, что в целом к лучшему. Команда тоже была отличная – помню все парней и девченок с которыми работал, воспоминания остались только теплые. В целом, мой отзыв о Diceus – исключительноположительный!»

З мінусів – невеликий офісний простір, тому, якщо ви до цього чутливі, краще пошукати щось інше. Але в цілому все пристойно: є кухня, кава з чаєм, печиво і холодильник, мікрохвильова піч. І з кондиціонерами працювалося завжди нормально. Зарплата цілком гідна, середньо ринкова. Раджу цю компанію усім, хто бажає розвиватися та розробляти.

На правах рекламы

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

 

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться