Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Директором Департаменту економрозвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА призначено екс-директора КП «Харківпарксервіс»

22 серпня 2022 16:15

Коротко про нового керівника.

 

Директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обладміністрації призначено Дмитра Мандрікова.

Про це повідомила прес-служба Полтавської ОДА. 

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та Закону України «Про державну службу» начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін підписав розпорядження про призначення директором Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської облдержадміністрації Дмитра Мандрікова з 23 серпня 2022 року до призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу дванадцятимісячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

Народився Дмитро Мандріков 14 лютого 1982 року в м. Олександрія Кіровоградської області. У 2004 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (правознавство, юрист). У 2010 році закінчив Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» (економіка підприємства, магістр).   

Свою трудову діяльність розпочав у 2000 році. З 2000 по 2001 рік працював лаборантом Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». Із 2003 по 2005 рік працював в органах прокуратури Харківської області на посадах помічника прокурора та слідчого. З 2005 по 2011 року працював у КП «Харківський метрополітен» на посадах бухгалтера-ревізора, начальника контрольно-ревізійного відділу, помічника начальника метрополітену з контрольно-ревізійної роботи. У грудні 2011 року призначений директором КП «Харківпарксервіс», де пропрацював до серпня 2022 року.

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися