Кременчугская газета
Вторник, 23 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дістало: Піддубна вимагає демонтажу рекламних афіш нардепа Шаповалова в школах Кременчука

16 ноября 2017 11:20

Вона також в межах чинного законодавства вимагала накласти штраф за незаконне розміщення реклами.

У 2014 році в рамках передвиборчої кампанії нардепа Шаповалова в загальноосвітніх закладах Кременчука було встановлено системи очищення води. Про це сьогодні на сесії кременчуцької міської ради заявила депутат Оксана Піддубна.

За її словами, виборчі перегони скінчились і разом з ними й уся «благодійність» зникла. Так, вже на початку 2016 навчального року, згідно інформації офіційного веб-порталу Кременчуцької міської ради, обслуговування встановлених систем здійснювалося бюджетним коштом, тобто з кишень платників податків.

«У 2017 році з фінансуванням систем очистки води склалася аналогічна ситуація. Таким чином, школам оплата послуг за обслуговування передвиборчих «фільтрів Шаповалова» в цьому році обійшлася близько 8 тис. грн., котрі було отримано, знову ж таки, з бюджету міста. Та ці факти аж ніяк не заважають «фіолетовому» нардепу нахабно здійснювати самопіар у загальноосвітніх закладах міста, де на вищевказаних системах очищення води розміщені рекламні афіші формату А4 з написом: «РАЗОМ ЗА КРЕМЕНЧУК! Юрій ШАПОВАЛОВ», при чому така рекламна пропаганда серед молодого покоління м.Кременчука обходиться нардепові абсолютно безкоштовно, в той час як розміщення оголошень такого ж формату (А4) для звичайного підприємця в громадському транспорті, наприклад, тролейбусах коштує 800 грн. на місяць», - заявила пані депутат.

О.Піддубна каже, що неоплачувані нардепом саморекламні афіші перебувають в школах вже не перший рік, проте ані освітні заклади, ані бюджет міста сплати за розміщену рекламу не отримують. Окрім цього, на плечі навчальних закладів перекладено й саме обслуговування фільтрів. Складається небезпідставне враження, що «фіолетовий слуга народу» здатний на так звані «благодійні» справи лише в рамках виборчих перегонів.

«Також повідомляю, що на мої неодноразові депутатські звернення й запит на отримання публічної інформації щодо власника рекламних табличок   виконкомом повідомляється наступне: «...плата за їх розміщення не справляється до місцевого бюджету». Про хазяїна афіш «слугам народу» достеменно не відомо, або вони роблять вигляд, що не знають, принаймні це видно з їх «вичерпних» відповідей.

Тож, оскільки персону власника рекламних оголошень виконкомом так і не було встановлено, з метою недопущення поширення тотальної пропаганди «фіолетового» нардепа-зрадника (згідно внесених відомостей Головним слідчим управлінням СБУ до ЄРДР за ст.111 Кримімального кодексу України (державна зрада) 28 листопада 2016 року) серед молодого покоління, яке здобуває освіту й патріотичне виховання в навчальних закладах міста, ВИМАГАЮ:

·        міському голові міста Кременчука зобов’язати КП «Благоустрій Кременчук» зняти фіолетові рекламні афіші з написом «РАЗОМ ЗА КРЕМЕНЧУК! Юрій Шаповалов» із систем очищення води в навчальних закладах Кременчука,  як об’єкт передвиборчої агітації і пропаганди прізвища зрадника серед дітей;

·        доручити відповідним службам віднайти власника рекламних афіш у навчальних закладах міста й викликати на адміністративну комісію з метою відшкодування до місцевого бюджету прострочених виплат за розміщення реклами та в межах чинного законодавства накласти штраф за незаконне розміщення реклами», - заявила О.Піддубна.

Вислухавши запит, мер Віталій Малецький коментувати запит не став, а колеги за нього не проголосували.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться