Кременчуцька газета
Субота, 24 Лютого 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ви є тут

Дитинство 21 століття в Україні: у Кременчуці пройшла Всеукраїнська науково-практична конференції з міжнародною участю

21 жовтня 2022 13:15

У кожного свій фронт. Наші захисники, які боронять державу повинні бути впевнені в тому, що їх сім’ї, а особливо діти, будуть захищеними в тилу. І це є основною задачею освітян.

Дитинство 21 століття в Україні – яке воно?

На це питання шукали відповідь більше100 науковців, викладачів, психологів, методистів обласних, об’єднаних територіальних громад та районних центрів, педагогів-практиків,  студентів педагогічних закладів освіти під час V Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю, яка відбулася в Обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися директор Обласного коледжу, кандидат педагогічних наук Леся КРУПІНА, начальник управління Державної служби якості освіти України у Полтавській області Юрій КРАЩЕНКО, міжнародні партнери із WSG University in Bydgoszcz  (Польща) - Світлана Кашуба, професор, директор інституту Європейського WSG University in Bydgoszcz  (Польща).

У роботі конференції взяли участь Юрій ВЕРГУН, директор Департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України з виступом на тему «Формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти», Світлана НЕРЯНОВА, начальник відділу дошкільної освіти Головного управління загальної середньої та дошкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти МОН України з інформацією про реформування системи дошкільної освіти України,  Ніна ОМЕЛЬЯНЕНКО, шеф-редактор управлінських видань Експертус Освіта, очільник ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», Ірина РОМАНЮК, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Миколаївської міської ради, старша викладачка кафедри теорії та методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з інформацією про Перспективи розвитку дошкільної освіти, Ольга КОСЕНЧУК, кандидат педагогічних наук, доцент, начальник відділу дошкільної та початкової освіти Державної установи «Український інститут розвитку освіти» з питанням «Реалізація змісту державного стандарту дошкільної освіти у комплексних та парціальних програмах», Оксана РОМА,  кандидат педагогічних наук,  керівниця освітніх ініціатив «The LEGO Foundation» в Україні – «Підтримка стійкості дошкільної освіти України в рамках діяльності LEGO Foundation: практики та інструменти сьогодення».

Під час роботи конференції розглянули роль мистецтва у формуванні особистості дитини під час війни, інструменти для організації дистанційної освіти в освітніх закладах, форми організації дошкільної освіти в умовах воєнного стану, сучасні цифрові інструменти в роботі вихователя-методиста, як засіб організації дистанційної роботи в умовах воєнного стану з педагогічним колективом ЗДО, технологію використання сучасного мистецько-ігрового матеріалу у  розвитку образотворчої діяльності дітей, формування конструктивних навичок дітей дошкільного віку у художньо-продуктивній діяльності з синельним дротом.

Напрацьовані у ході роботи конференції матеріали будуть використані у практичній роботі працівників ЗДО та викладачів ЗВО, які проводять підготовку майбутніх вихователів.

 

За  матеріалами прес-служби Кременчуцької гуманітарно-технологічної академії імені А.С. Макаренка


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися