Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 1 Октября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Для економії: кременчужани пропонують облаштувати у місті теплиці по вирощенню квітів

 
 

 

2 февраля 2018 17:15

У приклад наводять успішне вирощення рослин у місті Іллінці Вінницької області.

Небайдужі містяни радять керівництву Кременчука, а саме  -виконавчому комітету міськради розглянути звернення про економію на закупівлі рослинної продукції для озеленення міста.  

«Обговорювалося громадянами неодноразово питання організації теплиць комунальної власності, які б належали громаді міста. Однак говорилося та і все. Звісно, досі теплиць у нас ніяких немає», - пише громадська активістка Яна Коваль.

Та зауважує, що щорічно із з міського бюджету на квіти затрачаються мільйони гривень.

«Хоча в цей час бачимо успішний приклад інших громад, як можна економити на питанні озеленення, створивши теплиці на базі комунального підприємства, а також реалізуючи в подальшому вже власні зелені насадження та насіння, таким чином залучаючи до міського бюджету додаткові кошти», - додає у зверненні Я.Коваль.

Як приклад - наводить успішне вирощення рослин у місті Іллінці Вінницької області, де були розбиті теплиці на базі комунального підприємства та за повідомленням даного КП – це дало змогу економити на закупівлі рослин у кілька разів.

Тож до виконавчого комітету Кременчуцької міської ради вона подала звернення із проханням:

1) Облаштувати теплиці (оранжереї) достатньої кількості у м. Кременчуці, які знаходились би на балансі комунального підприємства та належали б територіальній громаді м. Кременчука задля значного зменшення в подальшому закупівлі зелених насаджень у приватних підприємців та економії грошових коштів, які виділяються із міського бюджету м. Кременчука Полтавської області на озеленення міста.

2) Опрацювати ідею із можливої реалізації насіння та зелених насаджень комунальними підприємствами, які будуть вирощенні в теплицях, що знаходяться на їхньому балансі задля залучення додаткових грошових коштів до бюджету м. Кременчука Полтавської області.

Цікаво, чи відреагує керівництво міста на дану пропозицію та чи взагалі – буде зацікавлене у економії міських бюджетних коштів?

Нагадаємо, нещодавно Кременчуцький антикорупційний центр розміщував дослідження, у якому прослідкував за закупкою розсадницької продукції для міста комунальним підприємством «Благоустрій Кременчука» цієї весни.

Як «фаворит» журналістів Кременчука Віталій Дедюрін кущі та дерева для Міського саду купляв: дорого та «задніми числами».

Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою оголосив наміри закупити на декілька тисяч квіткової продукції, вартістю у 6 тисяч гривень.

 

Аріна Алініна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться