Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

До Дня захисника України кожен член сім'ї загиблих (померлих) учасників АТО отримає щорічну разову грошову допомогу

 

10 октября 2019 13:00

Окрім цього уже більше двох років щомісячно, крім передбачених державних виплат, вони одержують обласну соціальну допомогу у розмірі прожиткового мінімуму.

З метою підвищення рівня соціального захисту населення та надання додаткових соціальних гарантій в  області з 2006 року  реалізується «Обласна Комплексна програма соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки»  на виконання якої у 2019 році передбачено 37,7 млн грн, що на 22,5 % більше, порівняно з 2018 роком. Про це повідомляє директор Департаменту соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

Основним напрямком програми є охоплення додатковими соціальними гарантіями учасників АТО/ООС, та соціальна підтримка членів сімей загиблих учасників АТО/ООС.

Щороку, до Дня захисника України, на виконання «Обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки» запроваджено виплату одноразової допомоги членам сімей загиблих (померлих) осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил.  На 2019 рік розмір допомоги складає 2500 грн.  В першій декаді жовтня отримають її в Полтавській області 374 особи, яким встановлено відповідний статус.

Соціальною підтримкою через обласну програму охоплені, також, діти загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил. Уже більше двох років щомісячно, крім передбачених державних виплат, вони одержують обласну соціальну допомогу у розмірі прожиткового мінімуму. На сьогодні вона становить 1936 грн. і виплачується  88  дітям.  За поданням Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації у вересні 2019 року до обласної Комплексної програми внесено зміни, які передбачають охоплення щомісячною обласною соціальною допомогою також і студентів навчальних закладів, які здобувають освіту за денною формою навчання віком до 23 років.

Крім того, за кошти обласної Комплексної програми передбачено оздоровлення членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС  в санаторіях області. На вказані цілі з обласного бюджету у поточному році спрямовано 4500 млн грн.

 

 

За матеріалми Полтавської ОДА

 

 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться