
Подробиці.
За інформацією Департаменту державної реєстрації виконкому Кременчуцької міської ради, відповідно до вимог чинного законодавства, адміністративний збір за проведення реєстрації залежить від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року, в якому подаються документи для державної реєстрації.
28 листопада 2024 року Президент України підписав Закон України "Про Державний бюджет України на 2025 рік" № 4059-IX від 19.11.2024 р., відповідно до якого встановлено, що розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб до кінця 2025 року становитиме 3028 грн.
Згідно із вказаним законом, прожитковий мінімум для працездатних осіб в 2025 році НЕ ЗМІНИТЬСЯ.
Отже, не зміниться плата (адміністративний збір) за проведення реєстраційних дій щодо:
- державної реєстрації нерухомості і бізнесу;
- за надання інформації з Державного реєстру прав та відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
За матеріалами Кременчук.Офіційний