Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

До відкриття амбулаторії в селі Пироги Біланівський ГЗК передав кардіограф та ліжко

 

30 серпня 2021 17:45

Підприємства групи Ferrexpo широко відомі в регіоні своєю благодійною діяльністю, а особливо медичним закладам Полтавщини. Тільки за час пандемії сума загальної допомоги, що було надано групою, перевищує 70 млн гривень.

Минулої п’ятниці для села Пироги відбулася значна подія – відкрилася амбулаторія сімейної медицини. Для населення це має велике значення, оскільки йдеться про доступність отримання медичної допомоги. Майже два роки пішло на будівництво медичного закладу. Саме ж будівництво відбулося в рамках Президентської програми «Велике будівництво», а кошти виділялися з державного та місцевого бюджетів.

Окрім цього, до відкриття амбулаторії долучилися й спонсори, що надавали благодійну допомогу для оснащення закладу. Серед них і Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат з групи Ferrexpo.

«Хочу відзначити, що для Біланівського ГЗК та групи Ferrexpo не існує територіальних меж в наданні допомоги. Звернувшись до керівництва комбінату за допомогою, одразу ж отримали позитивну відповідь», - говорить лідер фракції «Європейська солідарність» та депутат міської ради Богдан Лазоренко. 

Староста сіл Пирогівського старостинського округу, Тамара Кір’ян відзначає, що рада була знову співпрацювати із Ferrexpo:

«Я надзвичайно вдячна допомозі комбінату. Для амбулаторії були закуплені ліжко та надсучасний кардіограф. Хотіла б наголосити, що при закупівлі були враховані абсолютно всі побажання, починаючи від технічних характеристик обладнання, завершуючи бажаним кольором ліжка. Ми всією громадою дякуємо за допомогу».

Підприємства групи Ferrexpo широко відомі в регіоні своєю благодійною діяльністю, а особливо медичним закладам Полтавщини. Тільки за час пандемії сума загальної допомоги, що було надано групою, перевищує 70 млн гривень.

«Допомога медицині є одним із пріоритетних напрямів благодійної діяльності нашого підприємства. Доступність медичних послуг для кожної людини має надзвичайне значення, а особливо, на територіях сіл. Зі свого боку ми завжди підтримували та будемо підтримувати розвиток медицини в регіоні», - підсумовує Генеральний директор ТОВ «Біланівський ГЗК» Юрій Химич.

Завдяки спільним зусиллям, тепер близько 3-х тисяч пацієнтів зможуть отримувати кваліфіковану первинну медичну допомогу, консультацію та провести профілактичні заходи.

Нагадаємо, У Пришибської громади від компанії Ferrexpo з’явився новий автомобіль для надання швидкої меддопомоги

За підтримки Єристівського ГЗК у Дмитрівській школі облаштовано шатрову покрівлю вартістю понад 5 млн грн

Мільйони гривень спрямовує на підтримку Збройних сил України компанія Ferrexpo

Ferrexpo першими в країні запускають корпоративну освітню платформу для жінок Fe_munity

 

 

Прес-служба ТОВ «Біланівский ГЗК»

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися