Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 10 Апреля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

До відповідальності, пов’язаного з корупцією, притягли головного спеціаліста бюджетного управління Департаменту фінансів Кременчуцької міськради

2 августа 2019 10:40

Особа не повідомила про зміни у майновому стані після набуття в подарунок квартири вартістю 100 тисяч гривень.

За матеріалами прокуратури Полтавської області покарали посадовця Кременчуцької міської ради за адмінправопорушення, пов'язане з корупцією. Як уточнює підрозділ прокуратури, суд розглянув протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, про порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків (ч. 1 ст. 172-5 КУпАП) і вимог фінансового контролю (ч. 2 ст. 172-6 КУпАП) головним спеціалістом бюджетного управління Департаменту фінансів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Згідно матеріалів справи встановили, що посадова особа місцевого самоврядування не подала до Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після набуття в подарунок квартири вартістю 100 тисяч гривень, яку згідно частини другої статті 23 Закону України «Про запобігання корупції» вона не мала права отримувати.

За безпосередньої участі прокуратури посадову особу визнали винною та притягнули до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу.

Після набрання рішення суду законної сили, з метою встановлення причин і умов, що сприяли вчиненню пов’язаного з корупцією правопорушення, Кременчуцькому міському голові буде внесено подання для ініціювання проведення службового розслідування за даним фактом.

Робота на вказаному напрямку триває.

Нагадаємо, квартирний переполох, або Як «кременчуцькі свинарчуки» житлом обзавелися.

 

 

За матеріалами прес-служби

прокуратури

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться