Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 25 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

До завтра юні кременчужани можуть подати заяви на літні громадські роботи

 

30 мая 2019 11:15

Оплата їхньої праці здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету.

31 травня закінчується строк подачі заяв на літні громадські роботи у Кременчуці. Про це повідомили на сайті Центру надання адміністративних послуг.

Як відомо, у ЦНАПі наявна послуга 25-14 «Реєстрація учасників громадських оплачуваних робіт для учнівської та студентської молоді, організованих під час літніх канікул та у вільний від навчання час у Реєстрі банку даних».

 
«У цьому році кількість заяв перевищила позначку в 500, проте лише 279 дітей будуть працевлаштованими влітку. Реєстрація дітей у банку даних закінчується 31.05.2019, а громадські роботи розпочнуться уже в червні 2019 року. Оплата їхньої праці здійснюватиметься за рахунок коштів міського бюджету», - повідомила фахівець Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Марина Захарченко.

Традиційно, перевага при тимчасовому працевлаштуванні на літній період надається кременчуцьким дітям із сімей пільгових категорій в тому числі: дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів, дітей, потерпілих від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей із сімей вимушених переселенців із cхідних регіонів України, дітей, із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. 

Із переліком необхідних документів, порядком та способом їх подання, строками надання послуги 25-14 можна ознайомитися сайті cnap-kremen.gov.ua за посиланням.

Нагадаємо, учнів та студентів Кременчука записуватимуть на громадські роботи.

 

Антоніна Озерна

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться