Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 29 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Докерувались: у Кременчуці понад 2 млн грн не вистачає на зарплату стоматологам

 

30 вересня 2020 14:45

Перерозподіл бюджетних грошей.

Проект рішення міськвиконкому «Про перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у місцевому бюджеті м. Кременчука на 2020 рік по галузі «Охорона здоров’я» оприлюднили на офіційному Кременчуцької міської ради.

Згідно з ним, пропонують: перерозподілити бюджетні асигнування, затверджені у місцевому бюджеті Кременчука на 2020 рік по галузі «Охорона здоров’я», головному розпоряднику бюджетних коштів – управлінню охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області.

А саме - зменшити бюджетні асигнування загального фонду на суму 600 тис грн по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцька перша міська лікарня ім. О.Т.Богаєвського»,

- на суму 300 тис грн - по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства«Кременчуцька міська лікарня «Правобережна»,

- на суму 600 тис грн - по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства«Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька».

Також передбачено зменшити бюджетні асигнування загального фонду міського бюджету, на суму 606 тис 311 грн по оплаті праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня».

У той же час збільшити бюджетні на суму 636 тис 770 грн для оплати праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Міська дитяча стоматологічна поліклініка» і на суму 1 млн 469 541 тис грн для оплати праці з нарахуваннями працівникам комунального некомерційного медичного підприємства «Кременчуцький міський стоматологічний центр».

Нагадаємо, У Кременчуці шукають гроші на зарплати медикам, коштів від НСЗУ не вистачає

Читайте: Директор Кременчуцького міського стоматологічного центру Стукало заробив 370 тис грн за 2019 рік

 

 

Світлана Павленко

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися