Кременчуцька газета
Четверг, 28 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Документи в порядку, гроші є, а виплат немає: реалізація проекту "Муніципальна няня" у Кременчуці так і розпочалась

12 квітня 2019 13:50

Програму затвердили, а механізм участі і досі не працює.

З 1 січня в Україні впровадили нову програму "Муніципальна няня", та кременчужани, які зареєструвались в ній, подали документи і досі не можуть отримати виплат.

Про це повідомила одна із учасниць програми Анжеліка Ботова.

Кременчужанка говорить, що ще 10 числа мала б отримати гроші, а їх і досі немає. Виходить, держава впровадила програму, пообіцяла виплати, а нічого досі немає.

До того ж, у Кременчуці, окрім Анжеліки Ботової, ще двоє кременчужан скористались програмою "Муніципальна няня". Про це вчора на засіданні депкомісії з бюджетних питань у міськраді повідомила заступниця директорки департаменту соцзахисту населення і питань АТО Марина Доценко.

Там же депутати обговорили проект рішення щодо перерозподілу бюджетних грошей по головному розпоряднику: департаменту соцзахисту населення і питань АТО. Та запропонували зменшити кошти на виплати допомоги по народженню дітей і перерозподілити їх на програму "Муніципальна няня" та виплати батькам хворих дітей.

Уже сьогодні Кременчуцька газета поцікавилась в О. Павлової: коли кременчужанам чекати грошей.

І тут чиновниця пояснила, що документи, що подали кременчужани у рамках програми "муніципальна няня" перевірили і питання фінансування вирішується. Проте  проблемою лишається те, що з Мінсоцполітики ніяк не можуть отримати програмного забезпечення, щоб внести кандидатів до програми. І коли це буде - не відомо.

Питання, яке само собою постає: чи не відіб'є вся оця чиновницька волокіта бажання в батьків, які могли б скористатися вищеназваною програмою. Адже зараз, як видно, і так не багато бажаючих. 

Нагадаємо, 26 березня до Кременчуцької газети звернулась кременчужанка Анжеліка Ботова, яка вирішила взяти участь у державній програмі «Муніципальна няня». Жінка має маленьку дитину і підпадає під усі умови.

 

 

Світлана Павленко

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися