Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 19 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дорожники відкрили рух по мосту через р. Кобелячок на автошляху Полтава-Кременчук-Олександрія

 

12 февраля 2019 09:40

Два роки міст через річку Кобелячок на автодорозі Полтава-Кременчук-Олександрія перебував у стадії ремонту. 

Дорожники відкрили рух по мосту через р. Кобелячок на автошляху Полтава-Кременчук-Олександрія. Про це повідомляє прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Аби його якісно відремонтувати, дорожники проводили статичні та динамічні випробування, які показали слабкі місця споруди. У 2018 розпочався другий етап ремонту споруди.

До 2016 року міст перебував в аварійному стані. Їздити по ньому було небезпечно для учасників дорожнього руху. У 2016 році були виконані невідкладні першочергові відновлювальні роботи на прогонових будовах та влаштована нова монолітна плита проїзної частини. Це дало можливість відновити пропуск транзитного транспорту в режимі постійного діагностування роботи споруди за динамічних та статичних навантажень.

«За результатами діагностування споруди в період пропуску транзитного руху виявлено проходження навантажень, що перевищують розрахункові.Після проведення додаткових випробувань на мосту, проектувальники та ремонтники готові були розпочати реалізацію другої частини відновлення споруди. Проте протягом 2017-2018 років роботи з капітального ремонту на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія не були забезпечені фінансуванням в обсязі, який необхідний для повного завершення робіт з капітального ремонту об’єктів, в тому числі на мосту через р.Кобелячок», - розповідає заступник начальника Служби автодоріг Анатолій Мягкохліб.

Після поновлення фінансування у другій половині 2018 року ТОВ «Ростдорстрой» завершив необхідні роботи, які забезпечать безпечну експлуатацію мосту.Рух по мосту відкритий. Габарит споруди із 7 збільшився до 8,5 метрів.

Проведення ремонтних робіт на прогонових будовах мосту можливелише за можливості його об’їзду. Останній був організований через с.Бутенки. За попередньою домовленістю з керівництвом Бутенківської громади після завершення ремонту мосту, покриття в селі буде відновлено.

Нагадаємо, нещодавно проводили випробування мосту на дорозі Полтава-Кременчук.
 

 

За матеріалами джерела

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться