Кременчугская газета
Пятница, 21 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

“Доступні ліки”: кременчужани можуть ознайомитись із  орієнтовним Реєстром цін

 

26 июня 2018 13:00

Інформація в реєстр ще додається.

З’явився новий орієнтовний Реєстр граничних оптово-відпускних цін на медикаменти за програмою "Доступні ліки" станом на 25.06.2018, що додається.

Дану інформацію оприлюднили на сайті Міністерства охорони здоров’я України.

Як нагадали в МОЗ, референтні ціни на лікарські засоби визначаються на основі даних про зареєстровані ціни.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодування через Урядову програму “Доступні ліки”, оновлюється двічі на рік – у січні та у липні. До часу ухвалення нового переліку лікарських засобів у програмі, є чинним попередній Реєстр.

Для здійснення суб’єктами фармацевтичного ринку реалізації залишків лікарських засобів, вартість яких відшкодовується повністю або частково, МОЗ України просить ознайомитись із запланованою хронологією формування нової редакції Реєстру “Доступних ліків”:

1. 02.07.2018 – опублікування наказу МОЗ про затвердження оновленої редакції Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби.

2. 02.07.2018 оголошення на сайті МОЗ України про прийом заяв з 02.07.2018 по 11.07.2018 (включно) від суб’єктів – потенційних учасників програми «Доступні ліки» з метою подання цінових пропозицій на препарати за визначеними МНН згідно із постановою Кабінету Міністрів України від 09.11.2016 р. № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів».

3. З 11.07.2018 по 20.07.2018 – опрацювання МОЗ України заяв і формування оновленого Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

4. 23.07.2018 – затвердження наказом МОЗ оновленої редакції Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, та публікація його на сайті МОЗ України.

5. З 23.07.2018 заявники протягом 5 робочих днів мають право подати МОЗ України звернення щодо виправлення в оновленому Реєстрі технічних помилок. МОЗ України протягом 5 робочих днів здійснює розгляд звернення, приймає рішення та надає мотивовану відповідь. Зміни до Реєстру вносяться на підставі наказу МОЗ України.

Протягом п’яти робочих днів з дати оприлюднення Реєстру на офіційному веб-сайті МОЗ, заявники, вартість добової дози лікарського засобу яких в Реєстрі не більше ніж на 5% перевищує таку вартість добової дози лікарського засобу (з однаковою міжнародною непатентованою назвою та формою випуску), що відшкодовується в Реєстрі повністю (без доплати), можуть повторно подати МОЗ документи, зазначені у пункті 8 цього Порядку зі зміненою оптово-відпускною ціною за упаковку лікарського засобу, яка у перерахунку на добову дозу дорівнює вартості добової дози лікарського засобу (з однаковою міжнародною непатентованою назвою та формою випуску), що в Реєстрі відшкодовується повністю (без доплати). Відповідно до цього пункту МОЗ за результатами розгляду отриманих документів протягом п’яти робочих днів здійснює їх розгляд та приймає рішення про внесення змін до Реєстру, що затверджується наказом МОЗ

6. За результатами отриманих звернень від заявників (та поданих документів відповідно до пункту 5) МОЗ України з 30.07.2018 протягом 5 робочих днів здійснює їх розгляд та орієнтовно 03.08.2018 приймає рішення (наказ МОЗ) про внесення  змін до оновленої редакції Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, а також публікує відповідні зміни на сайті МОЗ України.

У МОЗ звернули увагу, що реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню буде оновлюватись повністю, тому діючим учасникам програми, необхідно повторно подати заяви для включення препаратів в Реєстр.

 

 

За інформацією джерела

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Переможців конкурсу "Перший раз - в перший клас" нагороджено

    Малеча задоволена. А ми ще раз вітаємо переможців та всіх учасників!

    Сьогодні у офісі страхової компанії «Мега-Поліс» відбулось нагородження трьох переможців фотоконкурсу «Перший раз – в перший клас».

    Нагадаємо, цей конкурс Кременчуцька газета проводила спільно з партнерами до Дня знань  і саме наші партнери визначили трьох переможців.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться