Кременчугская газета
Четверг, 20 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Досвідчений педагог, керівник Кременчуцького педколеджу Гальченко каже, що новації в освіті призведуть до розвалу галузі

 

31 января 2018 11:55
Досвідчений педагог, керівник Кременчуцького педколеджу Гальченко каже, що новації в освіті призведуть до розвалу галузі

Держава скинула на плечі області всі ПТУ, а їх у області 33.

Досвідчений педагог та багаторічний керівник Кременчуцького педучилища, а наразі педагогічного коледжу, екс-депутат Полтавської облради кількох скликань Іван Гальченко каже, що новації в освіті призведуть до розвалу галузі.

У розмові з ЗМІ він розповів, що держава скинула на плечі області всі ПТУ, а їх у області 33.

З цих 33 ПТУ вже планується зробити 18. А куди викладачі підуть, куди приміщення? Буде те, що з дитячими садочками. Не було дітей вони розповзлися в суди, прокуратуру і зараз черга. Так і з ПТУ буде»,- вважає І.Гальченко.

Далі – більше. З цього року держава скинула на плечі області і технікуми. В області їх 28. 

За словами І.Гальченка, якщо кожен з них потребує 10 млн грн фінансування на рік, то де область знайде додаткові 280 млн грн в бюджеті?

«Мабуть треба системно молоддю займатися. Далі… Технікуми  мають незабаром припинити набір учнів на базі 9 класів і через 2 роки молодшого спеціаліста не буде. Буде передвища освіта. Яка? Немає вчителя початкової школи і не має більше 200 вчителів, при цьому, що в області є педучилище та педуніверситет. Читають дітям не професіонали - а ті, хто закінчив школу і не вступив. Ось це треба вирішувати!»,- з болем та відчаєм зазначив пан Гальченко.

 

Відео Олексій Орлов

Олег Булашев

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • Страховая компания «Мега полис» определила 20 призеров фотоконкурса

    Также все участники фотоконкурса получат сертификаты на разовое посещение детского развлекательного центра Fly Kids!

    Страховая компания «Мега полис», определила призеров фотоконкурса и готова наградить 20 участников нашого конкурса супер-призами: страховой защитой, что составляет 15 000 грн. Страховка на детей распространяется в течение года, 24 часа в сутки, не смотря на то, где дети могут получить травму: на прогулке, во время занятий спортом и участия в соревнованиях, в быту или в школе.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться