Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 18 Червня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Другий апеляційний адмінісуд відмовив Шафоросту у встановленні контролю за виконанням рішення за позовом до виконкому та мера Малецького

 

 

13 травня 2021 18:20

Мовою документа. 

11 травня судді Другого апеляційного адмінсуду розглянули заяву кременчужанина, екс-начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, екс-голови Автозаводської райради Валентина Шафороста про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адмінсправі № 524/3957/16-а за його позовом до виконкому та міського голови Віталія Малецького (третя особа Кременчуцька міська рада) про поновлення на роботі та виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення моральної шкоди.

Так, поставною Автозаводського райсуду Кременчука від 9.12.2016 року позов Валентина Шафороста до виконкому Кременчуцької міської ради про поновлення на роботі та виплату середнього заробітку за час вимушеного прогулу, стягнення моральної шкоди задоволено частково.

Визнано протиправною бездіяльність виконкому щодо ненадання Валентину Шафоросту, після закінчення повноважень за виборною посадою попередньої роботи на посаді начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, або надання іншої рівноцінної посади.

Судом зобов`язано Виконавчий комітет Кременчуцької міськради поновити Валентина Шафороста на посаді начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, або надати іншу рівноцінну посаду.

Крім того, стягнуто з виконкому Кременчуцької міської ради Полтавської області на користь Валентина Шафороста середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 16.03.2016р. по 09.12.2016р в сумі 79 тис 12,80 грн.

До того ж з виконкому вирішено стягнути на користь Валентина Шафороста моральну шкоду в розмірі 5 тис грн. Стягнуто з виконкому на користь Шафороста судові витрати, пов`язані з оплатою правової допомоги в сумі 1 тис грн. В іншій частині позовних вимог відмовлено.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, виконком подав апеляційну скаргу.

Постановою Харківського апеляційного адмінсуду від 18.04.2017 року апеляційну скаргу виконкому задоволено частково. Постанову Автозаводського райсуду Кременчука Полтавської області від 09.12.2016 р. по справі № 524/3957/16-а скасовано. Прийнято нову постанову, якою адміністративний позов задоволено частково.

Також визнано протиправною бездіяльність мера Кременчука щодо ненадання Шафоросту після закінчення повноважень за виборною посадою попередньої роботи на посаді начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому, або надання іншої рівноцінної посади.

Зобов`язано міського голову поновити Валентина Шафороста на посаді начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Виконкому, або надати іншу рівноцінну посаду. 

Також стягнуто з виконавчого комітету на користь Валентина Шафороста середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 16.03.2016 р. по 09.12.2016 р в сумі 79 тис 12,80 грн. З виконкому стягнуто судові витрати, пов`язані з оплатою правової допомоги в сумі 1 тис грн. У задоволенні позовної вимоги про стягнення з виконкому на користь Валентина Шафороста моральної шкоди в розмірі 500 тис грн (п`ятсот тисяч гривень) відмовлено.

Як повідомили у мерії, на виконання постанови Харківського апеляційного адміністративного суду від 18.04.2017 р, розпорядженням міського голови Кременчука Малецького Віталія Олексійовича № 520-КВ від 30.11.2017 Шафороста Валентина Петровича призначили на посаду заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Після прийняття розпорядження міського голови від 30.11.2017 №520-КВ надіслали цінний лист на адресу Шафороста Валентина Петровича.

Згідно відомостей, рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, вищевказаний цінний лист Шафорост Валентин Петрович особисто отримав 11.12.2017.

Але Валентин Шафорост звернувся до суду із заявою про встановлення судового контролю за виконанням постанови Харківського апеляційного адміністративного суду від 18.04.2017 року по справі № 524/3957/16-а.

Відповідно до ч. 1 ст. 382 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, який ухвалив судове рішення в адмінсправі, може зобов`язати суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне заяву Валентина Шафороста про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення призначити до судового розгляду.

Проте 11 травня судді ухвалили - у задоволенні заяви В.Шафороста про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення в адміністративній справі № 524/3957/16-а - відмовити.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, Кременчуцька міська рада за незаконне звільнення сплатила Шафоросту 80 тисяч гривень

Читайте: Суд вирішив: влада Кременчука знову повинні виплатити Шафорост десятки тисяч гривень

Малецький, розправляючись з неугодними, витратив сотні тисяч гривень платників податків

 

 

Олег Булашев

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися