Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Грудня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Дубль-2: адвокатка Бехтер знову попалася на тому, що представляла клієнта, який її в очі не бачив і документи з нею не підписував

 

26 жовтня 2021 18:00

"На воре и шапка горит?" або Адвокатка Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, заборонила у суді щоб її знімали

 

Сьогодні у Семенівському райсуді Полтавської області суддя Людмила Самойленко продовжила підготовче судове засідання у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Інвестиційно-промислова компанія "Полтавазернопродукт" до відповідачів Сергія Назаренко, ТОВ "Райземінвест-2017", третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору: Державний реєстратор Харківецької сільської ради Барановський Сергій Іванович , Фізична особа - підприємець Оксана Костюк про визнання недійсною угоду про розірвання договору оренди землі, скасування рішень державного реєстратора.

Саме у цій справі адвокатом відповідача є Лілія Бехтер. Вона відома вже нашим постійним читачам тим, що на одному із засідань у Хорольському райсуді відповідачка по справі Валентина Куницька заявила, що ніколи цю адвокатку не бачила і з нею ніякі угоди не підписувала. Тож пані Бехтер захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права. За даним фактом розпочато слідство.

Сьогодні, на початку судового засідання, поважна суддя, виконуючи діюче законодавство, не перешкоджала журналістам "Кременчуцької газети" висвітлювати процес.

Це, схоже, зовсім не сподобалося пані Бехтер, яка зажадала проводити закрите засідання, бо мовляв журналісти дізнаються дані, які їй надала сторона, яку вона захищає.

Суддя ж чітко зачитала умови для проведення закритого від ЗМІ судового засідання і висловлені аргументи Л.Бехтер під них не потрапили.

"Якщо у вас конфлікт з журналістами, це не підстава закривати засідання",- сказала суддя Л.Самойленко.

"Конфлікту немає...Я адвокат і Булашев три місяці дискредитує мене...",- заявила Л.Бехтер.

Так як журналісти не є стороною по справі, слова їм фактично не надавали, але під час засідання О.Булашев висловився, щоб пані Бехтер вчила Закони і свої дії вчинила по Закону.

Адвокати з боку "Полтавазернопродукту" заявили, що підстав для проведення закритого засідання немає.

Також пані Бехтер зажадала аби її не знімали журналісти на відео.

Суддя у проведенні закритого засідання відмовила, а прохання щодо заборони зйомок адвокатки під час засідання - задовольнила.

Проте головне ще було попереду.

Так, під час засідання постало ВАЖЛИВЕ ПРИНЦИПОВЕ ПИТАННЯ: на яких підставах пані Бехтер представляє відповідача?

"Вже таке було у Хорольському суді, коли відповідач заявила, що ніколи не бачила Бехтер і не підписувала з нею ніяких угод. А адвокат Бехтер в суді казала, що відповідач їй надавала права та інше. Вона працювала без надання клієнтом повноважень.

Я не знаю, як з Назаренко Бехтер спілкувалася, але клієнт повідомив, що договір з нею не підписував. Нехай вона його покаже....",- заявив новий адвокат С.Назаренко Віктор Маслюк.

Але договору з собою у пані Бехтер не виявилося, тому вона зажадала переносу судового засідання і обіцяла привезти у суд договір пізніше.

Віктор Маслюк заявив, що С.Назаренко працює вахтовим методом і готовий прийти до суду і все, що він заявив сказати у суді.

"Є непорозуміння. Раніше Бехтер представляла відповідача, а тепер Маслюк. Слід розібратися в справі. Слід зобов'язати Назаренко з’явитися в суд і запитати, хто представляє і як його інтерес. Бехтер має подати суду договір. Через це справу відкладаємо на 8 грудня о 13-00",- заявила суддя Л.Самойленко.

Вже після засідання журналісти намагалися взяти коментар по справі у пані Бехтер. Вона в цьому їм відмовила. Як і відмовилася коментувати в чому саме полягає її дискредитація з боку ЗМІ. Можливо в правдивому інформуванні подій? Загалом після сьогоднішнього суду закралося запитання до пані Бехтер: "На воре и шапка горит?".

Чому пані Бехтер боіться ЗМІ, боїться коментувати ситуацію, бо знає правду у справі, яку має встановити суд і правоохоронні органи?

Нагадаємо, земельні махінації, або Як адвокат Бехтер захищала інтереси пенсіонерки, яка їй не давала на це право.

Земельні махінації у Кременчуцькому районі нагадують прислів’я «Без мене - мене одружили»

Адвокатку Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки, яка їй не давала на це право, можуть позбавити права на зайняття адвокатською діяльністю.

Земельні махінації у Кременчуцькому районі, схоже, не обійшлися без чиновницького благословення

Адвокатка без повноважень Бехтер програє суд у одному з епізодів земельних махінацій у Кременчуцькому районі

Відомий бізнесмен Тарас Чекурда відхрещується від земельних махінацій на Полтавщині та адвокатки Бехтер

Проти адвокатки Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, порушено кримінальну справу

Проти адвокатки Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, порушено дисциплінарне провадження

 Адвокатка Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, тепер судиться із Радою адвокатів

 На адвокатку Бехтер, яка захищала інтереси пенсіонерки без відповідного на це права, поступила нова скарга: адвокатка «завалена» справами?

 

Олег Булашев

Фото Л.Бехтір зроблено після судового засідання

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

 

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися