Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 31 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Дубль – 2: голова Білецьківської громади Анна Самойлюк через суд вимагає від редакції «Автограф» спростувати брехню

 

15 декабря 2017 16:40

Подробиці позову від пані Самойлюк.

Сільський голові Білецьківської сільської ради Анна Самойлюк через суд вимагає від редакції газети «Автограф» спростувати брехню. Відповідну заяву «Кременчуцька газета» отримала сьогодні від пані Самойлюк:

«30 листопада 2017 року у першому кременчуцькому таблоїді «AVтограф» №48(888)
була надрукована та розповсюджена стаття під назвою: «Білецьківські плавні хочуть перетворити на приватний заповідник для браконьєрів». Чесно кажучи була вкрай здивована відповідному формулюванню назви статті, і з нетерпінням хотілося прочитати і проаналізувати, що стало приводом для такої гучної назви. Виявляється, основна увага у статті була відведена мені, Самойлюк Анні Василівні, сільському голові Білецьківської сільської ради, та «діяльності» на яку зверталася увага автором без назви. Що тільки не було в статті: і нібито встановлення мною плати за користування плавнями, провокація скарг між селянами, бодай більше – вчинення дій спрямованих на залякування жителів села.

Автор статті, який навіть не захотів підписатися під власним «художнім витвором» так спішив написати про мене як сільського голову, що навіть інформацію про правовий статус і дату входження ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Білецьківські плавні» до Регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні» подав у недостовірному вигляді, зокрема неправильно визначившись з датою замість 2001 р. написав 2010р.

Зазначені факти є свідченням того, що особи, яким було цікаво надрукувати матеріал, не хотіли донести широкому загалу проблему ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Білецьківські плавні», вони мали на меті дискредитацію і поширення у широкого загалу негативного ставлення до мене, як до керівника.

Хочу наголосити на тому, що викладені у статті відомості не відповідають дійсності, а при характеристиці мене як голови села «невідомий автор» майже не використовує гіперболи, алегорії або сатиру, які зазвичай застосовуються при наданні критичної оцінки діяльності тієї чи іншої особи. Натомість, речення містять багато дієслів та стверджувальних висловів, які вказують на вчинення позивачем тих чи інших протиправних дій та дискредитують його в очах оточуючих, формуючи у них відповідну негативну оцінку його ділових та професійних якостей, а тому вищезазначені фрагменти статті є негативною інформацією, яка подана у формі фактичних тверджень.

З моменту  виходу статті, тобто з 30 листопада 2017 року, я знаходжусь в стані стресу та пригнічення, не можу повноцінно вести життя та працювати, знаючи, що  цю статтю прочитало багато людей, зокрема, мої рідні та близькі люди. Ця стаття затронула і моїх родичів, про що свідчить теза: «звичайних рибалок з вудками браконьєри проганяють, погрожуючи фізичною силою. Стоять за цим неподобством, переконанні в селі, родичі Самойлюк».

Моя ділова репутація, як сільського голови Білецьківської сільської ради,  поставлена під удар, що призвело до критичного стану, оскільки я завжди сумлінно ставлюсь до своїх обов’язків. Для мене робота сільського голови була, є і буде сенсом життя, в основі якого є не лише громада як осередок суспільства, а і кожен житель мого рідного краю окремо.

Стабільний розвиток громади Білецьківської сільської ради протягом 2006 – 2017 років є свідченням правильного підходу до вибору команди і пріорітетів розвитку, які були впроваджені мною за час перебування на посаді сільського голови. Саме тому, поширення неправдивої інформації відносно мене є намаганням посіяти яблуко роздору між мною та кожним жителем сільської ради і знищити мене як голову…однак «невідомий автор» не врахував одного…я ніколи не була окремою особою від громади, я завжди буду поряд з кожними із жителів села.

Зібравшись з думками, я вирішила, що єдиним вірними шляхом є подання позовної заяви до суду про захист честі, гідності, ділової репутації та стягнення моральної шкоди з Редакції газети «АВТОГРАФ». За всі 11 років перебування на посаді сільського голови я давно мрію побудувати церкву, до якої вільно зможуть приходити жителі села. Кожна копійка, яка буде стягнута з редакції газети за поширення недостовірної інформації, та заподіянні шкоди моїй діловій репутації, буде витрачена на закладення фундаменту майбутнього православного храму».

Валерій Медведовський вимагає спростувати інформацію, розмішену на сторінках вищеназваного видання 7 грудня 2017 році. А саме в статті «Кому вигідний хаос в Кременчуці».

«Кілька тижнів тому на вулицях міста з’явились намети із символікою ГО «Наш дім –Кременчук». Її, як відомо,  очолює регіонал Медведовський, який хоче повернути під свій контроль комунальне підприємство «Міськводоканал». На роботу наметів Медведовський отримав чималі кошти від Путіна і під виглядом збору підписів громадян збирає список симпатиків «руського міра» в Кременчуці», - про публічне скасування саме цієї інформації редакцією газети «Автограф» йдеться у позовній заяві.

На думку позивача, неправдива інформація принижує його честь, гідність і ділову репутацію. А також Валерій Медведовський також через суд вимагає виплату моральної шкоди в сумі 100 тис грн..

Фактично це вже четвертий подібний позов стосовно неправдивих публікацій у провладному виданні.

Зазначимо, у Крюківському райсуді триває розгляд справи «Шафорост vs Автограф», суть якої зводиться до того, що екс-голова Автозаводської райради Валентин Шафорост доводить у суді необгрунтовні звинувачення на його адресу з боку промерської газети «Автограф» 

А депутатка Піддубна днями домоглася справедливості в суперечці з газетою «Автограф» стосовно публікації на свою адресу, і справу буде розглянуто у суді заново.

 

Клим Соколов

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться