Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 29 Марта 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Два роки без зарплати працівники Регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні»


3 июля 2019 16:30

Ситуація не зміниться до 19 серпня, коли відбудеться сесія Полтавської облради і буде розподіл грошей. До того часу залишається чекати.

Сьогодні у мерії Кременчука відбулось засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі.

Серед іншого розглянули питання із заборгованості виплат єдиного соціального внеску по підприємству Регіональний ландшафтний парк «Кременчуцькі плавні».

Як повідомила представниця Кременчуцького управління Головного управління ДФС у Полтавській області, зараз за цим підприємством рахується борг в 19 тис 106 тис грн.

Проте ця сума може бути більшою. Бо протягом 2018-19 років підприємство не надсилало звітів про заробітну плату. Тож борг може бути більшим.

Керівниця Регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні»  Надія Гальченко, яка була присутня на засіданні цієї комісії, нагадала, що з 2015 року у підприємства проблеми. Почались вони з того із змін підпорядкування РЛП – з державного, в комунальне обласне. Змінилась схема фінансування. Про це повідомила теж Н.Гальченко.

Вона зазначила, що гроші із природоохоронного фонду обласного бюджету надходять, проте витратити їх на зарплати не можна (бо то нецільове призначення).

Говорить, що сама з 2016 року не отримує зарплати.

І найцікавіше – по Держказначейству підприємство не рахується як боржник по виплаті зарплати. А розібратися на сьогоднішній комісії – то вимога, яка викладена в листі з Полтави.

Надія Гальченко стверджує, що ситуація не зміниться до 19 серпня, коли можливо відбудеться розподіл грошей на сесії Полтавської облради. До того часу залишається чекати.

На засіданні сьогоднішньої комісії також було вирішено підготувати лист на адресу Полтавської облради щодо того, аби звернули увагу на проблеми підприємства, що знаходиться у підпорядкуванні і займається природоохоронною діяльністю.

Нагадаємо, Малецький виконує забаганки керівництва стосовно захватуБілецьківської землі під розширення Кременчука.

Земля під Білецьківкою таки перейшла під контроль Холода

 

Світлана Павленко

На фото Н. Гальченко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться