Кременчугская газета
Вторник, 23 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Два роки влади Малецького: штат мерії роздули, комунальні підприємства розмножуються, премії чиновникам ростуть…

16 ноября 2017 11:25

Піддбуна вимагає розпуску виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, проте колеги її не підтримують.

25 листопада 2015 року (згідно Рішення Кременчуцької міської ради) приступив до виконання своїх обов’язків діючий сьогодні виконавчий комітет Кременчуцької міської ради. Про це сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради заявила депутат Оксана Піддубна. Вона впевнена, що за цей термін основними напрямками діяльності виконкому стали:

·         Нескінченне збільшення штатів виконавчих органів (майже на 100 одиниць: з 616,5 до 710 одиниць);

·         Розмноження комунальних підприємств (а разом з тим і керівних посад);

·         Приховування інформації;

·         Введення в оману депутатів (як, наприклад з кредитним ярмом на тролейбуси, яке руками депутатів, попередньо ввівши їх в оману, повісили на шиї кременчужан);

·         Затвердження собі коханим премій та надбавок, завдяки яким заробітні плати мера та його команди сягають до 60 тис. грн. НАТОМІСТЬ кременчужанам - «ТАРИФНА ВІЙНА» у вигляді прийняття «геноцидного» рішення про підвищення тарифів на тепло та гарячу воду, яке прийнято з порушенням законодавства і оскаржується мною в суді та завищені норми споживання води (10,5 куб.м на одну особу на місяць замість 4 куб.м, встановлених Кабміном).

«Більш того, за цей час рішенням суду одного з членів виконкому визнано корупціонером (особою, яка вчинила дії, пов’язані з корупцією). Під керуванням виконавчого комітету Кременчуцької міської ради кишені кременчужан спорожніли на МІЛЬЙОНИ гривень внаслідок програних судових справ топ-адвокатом Ульяновим та іншими прибічниками міського голови. За бездіяльності виконкому родина топ-адвоката та депутата Ульянова, який програє справу за справою, отримує СОТНІ ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ з кишень кременчужан за так звані юр.послуги», - каже депутат.

Крім того, за словами пані Підубної, для виконкому вже стало звичкою надавати у відповідь на запити та звернення депутатів і громадян формальні відписки про відсутність або не володіння інформацією (нібито члени виконкому не є розпорядником інформації), тим самим порушуючи норми Закону України «Про доступ до публічної інформації».

«Відповідно до ст.35 «Про статус депутатів місцевих рад» відповідна рада та її виконавчі органи забезпечують депутатів місцевих рад офіційними виданнями та інформаційними матеріалами ради, організують допомогу їм з правових питань депутатської діяльності, надають можливість депутатам ознайомитися з рішеннями ради та її органів, розпорядженнями відповідної місцевої державної адміністрації, актами підприємств, установ та організацій, розташованих на відповідній території.

У зв’язку з цим виникають логічні питання:

1.      Навіщо нашому місту виконавчий комітет із величезним штатом працівників, який не справляється з виконанням покладених на нього обов’язків та порушує норми чинного законодавства України?

2.      Навіщо виконком, який не може дати відповідь кому належать таблички в школах з прізвищем Шаповалов та на якій підставі вони там висять

3.      Навіщо виконком, який не може надати відповідь на яких підставах в 5 разів зменшено орендну плату за землю на березі Дніпра СЕСТРІ кнопкодава Шаповалова, після чого оренда за 1 кв.м коштує їй  лише 0,49 грн (!!! 49 копійок).

4.      Навіщо виконком, який приймає геноцидні рішення.

Іншими словами: «Навіщо виконком, який працює на збагачення нардепа Шаповалова і себе коханих та на зубожіння мешканців міста».

Взагалі складається враження, що в Кременчуці створено не виконком, а якийсь «МІЖСОБОЙЧИК»

Відповідно до ч.2 ст.19 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат місцевої ради має право: 8) порушувати питання про недовіру сільському, селищному, міському голові, розпуск органів, утворених радою, та звільнення посадових осіб місцевого самоврядування; 9) брати участь у дебатах, звертатися із запитами, ставити запитання доповідачам, співдоповідачам, головуючому на засіданні.

А згідно п.3 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключно на пленарних засіданнях сільської, селищної, міської ради вирішуються такі питання: 3) утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу; внесення змін до складу виконавчого комітету та його розпуск.

Враховуючи вищевикладене та той факт, що міська рада помилково створила виконком, який знищує кременчужан, керуючись ст. 21, 22 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад», ПРОПОНУЮ:

1.      Доручити міському голові зобов’язати відповідні служби підготувати проект рішення про розпуск виконавчого комітету Кременчуцької міської ради  VІІ скликання та винести його на розгляд на наступну чергову сесію;

2.      Доручити міському голові на наступне чергове засідання сесії Кременчуцької міської ради внести пропозиції щодо добору кандидатур для формування нового персонального складу виконавчого комітету Кременчуцької міської ради VІІ скликання на конкурсній основі, врахувавши пропозиції депутатів Кременчуцької міської ради VІІ скликання»,- заявила депутат Піддубна.

Цей запит викликав аплодисменти у залі, проте колеги О.Піддубну не підтримали.

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться