Кременчуцька газета
Понеділок, 24 Червня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

«Економія у 50% руху електротролейбусів у Кременчуці не принесла необхідного ефекту, тому і було прийняте інше рішення» - Лєднік

21 жовтня 2022 13:30

Начальник Кременчуцької райвійськадміністрації пояснює, чому Кременчуку варто взяти приклад з інших українських міст, створивши альтернативний план руху громадського транспорту у місті.

Вчора відбувся штаб оборони Кременчуцького району, де керівництву міста було доведене рішення ради про економію електроенергії у місті. Якщо ж таке рішення не виконується, правоохоронні органи дадуть цьому належну оцінку. Про це сьогодні під час брифінгу повідмив журналістам начальник Кременчуцької райвійськадміністрації Олег Лєднік.

«Ці заходи, хоч і непопулярні, але направлені на збереження енергетичної системи у нашому місті. Завдання донесене до Кременчуцької територіальної громади. Враховуючи, що електрична тяга є лише у Кременчуці, то це безпосередньо стосується Кременчуцької територіальної громади  і вони повинні розробити альтернативний план, донести до населення і втілити це рішення в життя. Строк їм ставився до сьогодні до 9 години ранку – забезпечити альтернативні транспортні потоки», - розповів Лєднік.

За попередніми розрахунками, таке ігнорування економії несе за собою розтрати пів мегавата електроенергії як мінімум упродовж доби.

«Ніхто не дозволить ігнорувати рішення оборони як Полтавської області, так і Кременчуцького району. Бо це просто халатна поведінка влади і чиновників, я вважаю. Хочу зазначити, що на обласній раді оборони оці заходи передбачені і вводяться в дію 21 жовтня цього року», - наголосив він.

Таким чином буде  заборонена: зовнішня реклама, додаткове освітлення, зовнішнє освітлення міст і селищ.

«Та проведені заходи щодо стабілізації роботи всіх підприємств і щоб вони були переведені по максимуму на роботу в нічний час. Так, це будуть деякі незручності, але це дасть той ефект, який ми очікуємо. Наразі він заключатиметься в тому, що наша енергосистема витримає і ми будемо 24 години на добу з електроенергією», - каже О.Лєднік.

Прокоментував і про працюючий досі з самого ранку фонтан у центрі міста.

«Не розумію, для чого це. Це безвідповідальне ставлення деяких місцевих службовців. Бо від того, як усі відповідально відноситимуться до виконання своїх обов’язків, залежить доля не тільки міста, а і всіх нас.»

Додав, що зараз перед чиновниками має бути на меті не політична боротьба у вигляді рейтингу чи оцінок. А забезпечення комфорту усім мешканцям.

«Непопулярні рішення не дають якихось однозначних оцінок. Але вони дають нам змогу постійно знаходиться в режимі комфорту. Поки що немає графіка віялових відключень, але це завдяки тому, що ми ці рішення вводимо. Як пояснення – це тому, що в Полтаві уже з учорашнього дня не ходять тролейбуси. Кременчуку дали завдання зменшити на половину. Але це не принесло того ефекту, який ми очікували. Враховуючи що у нас місто промислове, таке рішення було прийняте і його треба виконувати – бо по-інакшому ми перемоги не отримаємо. І це не я повинен пояснювати, а керівники тих громад, яких люди обирали, це їх безпосередня робота», - його слова.

Лєднік наголосив, що економія у 50% рухомого складу тролейбусів у Кременчуці не принесла необхідного ефекту, тому і було прийняте інше рішення.

«Що значить – заборонена електрична тяга по всій області – це значить, що і потяги не ходитимуть по всій області, і тролейбуси. Це не тільки дискомфортні умови для однієї громади -  для всієї області. Адже ми входимо у зимовий період.  І від того наскільки ми раціонально зараз будемо використовувати наші електричні потужності – залежить і наша з вами енергетична безпека», - підсумував він.

Нагадаємо, Начальник райвійськадміністрації Лєднік називає нехтування економією електрики кременчуцькою владою не інакше, як безглуздям

Як кременчужани пристосовуються до життя в режимі «війна»

У Полтаві через економію електрики зупинили рух тролейбусів, а у Кременчуці, на щастя ні, лише скоротили їх кількість (Доповнено)

 

Ліна Романченко

Відео Кирила Воронцова


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися