Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 29 Мая 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Екс-чиновниця Верещак знову прийшла за допомогою до депутатів, та отримала лише чергову обіцянку

 

26 декабря 2018 13:50

Жінка знову пішла ні з чим з мерії Кременчука.

Сьогодні на засіданні постійної депутатської комісії з земельних питань знову розглянули заяву екс-чиновниці Ольги Верещак щодо її кіоску на зупинці «Центр».

Нагадаємо, у жовтні цього року міськвиконком прийняв рішення про відмову в погодженні подальшого розміщення кіоску на зупинці «Центр», за який «воювала» колишня начальник Кременчуцького міського управління захисту прав споживачів Ольга Верещак.

Кременчуцька газета писала, що  виступ кременчужанки місяць тому на засіданні земельної комісії в мерії не допоміг.

І як не розповідала О.Верещак про декілька років «ходінь по муках» в пошуках правди, щоб залишити кіоск на місці, мер Кременчука Віталій Малецький все ж вирішив - не місце кіоску там, де вже побудована величезна зупинка, проти якої раніше виступали кременчужани.

І знову Ольга Верещак шукала правди в Кременчуцькій мерії.

Депутатам нагадала, що кіоском її родина володіє 20 років. Він стоїть на вулиці Небесної Сотні і згідно з законодавством, має право на першочергове користування і видачу дозвільних документів.

Жінка знову висловила побоювання, що у неї виникли проблеми, бо на місце під кіоском накинули оком.

Тож, у зв’язку з цим просила депутатів розібратися в ситуації. І винесши її питання на сесію міськради, призупинити рішення міськвиконкому. А іншим рішенням міської ради зобов’язати  до прийняття нового рішення. А також посприяти внесенню кіоску, навколо якого склалась ситуація, до комплексної схеми.

Про історію взаємовідносин власників кіоску і міської влади розповіла головна архітектора Олександра Волощенко. І вона повідомила, що цей кіоск разом із двома іншими кіосками в центрі міста не внесений до комплексної схеми.

Вона вказала, що останнім часом кіоск використовують не за функціональним призначенням, підприємці здійснили самозахват території, а також розташований на мережах.

До речі, це стало однією із причин того, що ФОП Верещаці не продовжено дозвільні документи. Бо надійшли документи від КП «Кременчукводоканалу» про проведення робіт на мережах саме в тому місці.

Проте іншу думку мала член земельної комісії, депутатка Оксана Піддубна: вона нагадала про 25 різних перевірок на початку року, які «тероризували працівників кіоску». І заявила, що переконана: кіоск ФОП Верещаки методично виживають за вказівками кременчуцьких чиновників.

У результаті, жодного рішення депутати не прийняли. Кворуму не було. Тож, пані Верещаці порекомендували прийти ще раз: на планове засідання.

 

Світлана Павленко

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться