Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 27 Листопада 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Екс-депутат Полтавської облради може стати гендиректором казенного підприємства "Кіровгеологія"

 

17 серпня 2020 11:15

Він раніше був доволі відомим політиком у Полтавській області та займав активну громадську позицію.

 

Екс-депутат Полтавської облради Олександр Залужний може стати гендиректором казенного підприємства "Кіровгеологія".

Про це стало відомо з декларації кандидата на керівну посаду, яку пан Залужний подав до НАЗК.

Він раніше був доволі відомим політиком у Полтавській області та займав активну громадську позицію. Має 10-річний стаж роботи у складі депутатського корпусу Полтавської обласної ради, був керівником фракції, очолював постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. У 2012 році балотувався до Верховної Ради України. На той час був одним із лідерів громадського руху «Наш дім — Полтава». Відтоді політична активність Олександра Залужного зійшла нанівець.

У 2017 році в одному з інтерв’ю він казав, що став займатися виробничими питаннями.  

Довідка.

Історія існування Казенного підприємства «Кіровгеологія» починається з 3 листопада 1947 року, коли наказом Міністра Геології СРСР № 166 було створено Кіровську територіальну експедицію з цільовим призначенням пошуків та розвідки уранових родовищ в межах України, Білорусі, Молдови та частини областей Російської Федерації.
Після декількох реорганізацій та зміни назв територіальної експедиції, наказом Держкомгеології України від 28 липня 1998 року № 1065 «Про перетворення  державних підприємств в Казенні» було створено Казенне підприємства «Кіровгеологія», що є правонаступником Державного геологічного підприємства «Кіровгеологія» та належить до сфери управління Державної служби геології та надр України відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 року № 810-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій до сфери управління Державної служби геології та надр» і є підзвітним йому.
І в теперішній час основним завданням підприємства є проведення геологорозвідувальних робіт на уран та іншу стратегічну сировину та радіологічні дослідження. Крім того, з 1990 року в коло його діяльності додатково включені пошук і підготовка до промислового освоєння родовищ золота, рідкісних металів, будівельних матеріалів, облицювального каменю та іншого нерудної сировини, а також пошук алмазів.
Планування роботи, фінансування, контроль, звітність і медичне обслуговування підприємство проводить у відповідності з Постановою Кабінету Міністрів України від 21.12.1992 р. №709-3 «З питань, пов’язаних з геологорозвідувальними роботами на уран, іншу стратегічну сировину та радіоекологічні дослідження».
З метою виконання покладених на підприємство завдань, ним проводиться комплекс геолого-пошукових, геологорозвідувальних, бурових, геофізичних, гірничодобувних, лабораторних, екологічних та інших робіт і досліджень по всій території України.
Охоплення території здійснюється відокремленими структурними підрозділами підприємства, що входять в його склад без права юридичної особи, є платниками податків і діють на госпрозрахункових засадах у відповідності з затвердженими положеннями про них. Це, пошуково-зйомочні експедиції №  46 (м. Первомайськ Миколаївської області) та № 60 (м. Бровари Київської області), у склад якої входить Центральна комплексна лабораторія, Управління виробничо-технічного забезпечення  (м. Коростишів Житомирської області).
Планування та координація роботи структурних підрозділів здійснюється апаратом управління підприємства.

 

Олег Булашев 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися