Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 26 Вересня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Екс-голова Кременчуцької райради Антон Самаркін в суді відмовився від частини свого позову: господарські питання його не цікавлять

 

14 вересня 2021 14:30

Деталі.

Екс-голова Кременчуцької райради Антон Самаркін судиться із головуючим на позачерговій сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання Сергієм Чинчиком та Кременчуцькою районною рада щодо визнання дій протиправними та скасування рішення. Мова йде про сесію райради, коли було змінено керівництво райради та прийнято ряд інших важливих рішень.

Так, 28 травня 2021 року Антон Самаркін звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Кременчуцької районної ради Полтавської області, головуючого на позачерговій сесії Кременчуцької районної ради Полтавської області Чинчика Сергія Сергійовича, відповідно до якої просив:

визнати протиправними дії головуючого на позачерговій сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання 26.05.2021 С.Чинчика щодо ведення пленарного засідання ради;

визнати протиправними та скасувати наступні рішення позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання 26.05.2021:

Про внесення змін до Регламенту Кременчуцької районної ради восьмого скликання.

Про аварійний стан електромереж і відсутність електроенергії в селі Єристівка (Пришибська ОТГ) і частини населених пунктів Новогалещинської ОТГ.

Про вихід зі складу засновників юридичної особи госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро при головному архітекторові району та надання згоди на передачу Піщанській сільській раді всіх прав та повноважень засновника.

Про припинення членства в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».

Про внесення змін до складу комісії з реорганізації Глобинської районної ради Полтавської області шляхом приєднання до Кременчуцької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до складу комісії з реорганізації Семенівської районної ради Полтавської області шляхом приєднання до Кременчуцької районної ради Полтавської області.

Проте ухвалою суду від 28 липня 2021 року вирішено надати позивачеві строк для усунення недоліків позовної заяви. Мова про те, що частину господарських питань адмінсуд розглядати не може.

Враховуючи це А.Самаркін подав до суду заяву про залишення позовної заяви в частині позовних вимог без розгляду, а саме він просив суд залишити без розгляду питання щодо визнання протиправними та скасування рішень позачергової сесії Кременчуцької районної ради восьмого скликання 26.05.2021, зокрема, «Про вихід зі складу засновників юридичної особи госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального бюро при головному архітекторові району та надання згоди на передачу Піщанській сільській раді всіх прав та повноважень засновника», «Про припинення членства в Асоціації Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування». Тож днями суддя заяву А.Самаркіна про залишення позовної заяви в частині позовних вимог без розгляду - задовольнив.

Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення до Другого апеляційного адміністративного суду.

Нагадаємо, Екс-голова Кременчуцької райради від «За майбутнє» Самаркін програє черговий раунд протистояння

Екс-голова Кременчуцької райради Самаркін забрав трудову книжку в райраді

Учергове команда «замайбутівців» показує своїми діями, що вони бояться стати за минулим

 

Клим Соколов 

 

Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися