Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Вторник, 29 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Екс-губернатор Полтавщини Валерій Головко: відверто про головне

 

3 июля 2019 16:00

Про звинувачення НАБУ, судовий позов проти Петра Порошенка, ставлення до Володимира Зеленського та Арсена Авакова, а також як бути та не бути головою Полтавської облдержадміністрації – про свої здобутки та помилки на чолі області - дивіться в інтерв’ю з Валерієм Головком.

Екс-губернатор Полтавщини Валерій Головко розповів, що сповнений сил для подальшої рішучої боротьби навіть після звільнення з губернаторського крісла.

Про ситуацію із звинуваченнями НАБУ, про нібито корупційні дії посадовців обласної держадміністрації він каже чітко, що це все вигадка від першого до останнього слова, а саму справу називає політичним замовленням.

При цьому він розповідає, що команда «фас» з оточення президента була дана через те, що він відмовився втручатися у вибори і давати необхідний адміністрації результат.

На запитання, чому відмовився вмикати адмінресурс, відповів ретельно і ця відповідь полягає в тому, що в керівника області мають бути зовсім інші завдання — дбати про розвиток регіону. А політика — це вже інша історія.

Розповів пан Головко і про фігурантів так званої «корупційної справи». Зокрема, що заяву в НАБУ на нього написав Альберт Уваров. Він — керівник компанії «Алві Род», з якою Полтавська обласна державна адміністрація свого часу розірвала договір, через те, що підрядник недобросовісно виконував узяті на себе зобов’язання. Потім виявилося, що Альберт Уваров — не його справжнє ім’я, а справжнє - Гюльага Танха, - фігурує у багатьох міжнародних розслідуваннях, пов’язаних із аферами у будівельній сфері...

«У цій справі я не лише наполягаю на своїй правоті. Я звернувся до суду, який, сподіваюся, дасть справедливу оцінку тому, що відбулося насправді», - каже пан Головко.

На наше запитання про те, що В.Головко подав до суду на Петра Порошенка, який керував країною ще донедавна і звільнив з посади губернатора і чи слід очікувати рішення суду - екс-голова Полтавської облдержадміністрації зазначив, що справедливість має перемогти вже незабаром.

Щодо нового президента країни, то Валерій Головко з Володимиром Зеленським особисто не знайомий, але був на його концертах. І захисту у нього від старої влади він не шукає, адже захист йому не потрібний, оскільки колишній голова облдержадміністрації знає, що правий і доведе свою правоту в суді, як і має бути в будь-якій цивілізованій країні.

А ще пан Головко розповів, якими здобутками пишається, коли обіймав посаду керманича Полтавщини і що не вдалося зробити. З досягнень — закладений потужний фундамент для розвитку регіону, ремонту доріг. Проте саме ці ж дороги і є тим, що екс-губернатор зробити не встиг.

Не став приховувати Валерій Головко і те, які стосунки у нього з нинішнім міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, з яким вони разом на Майдані боролися за долю України, разом працювали в парламенті.

В. Головко називає міністра професійною людиною, другом і вважає, що їх пов’язує ефективність в роботі.

Не приховує пан Головко і можливості у подальшому боротися за крісло міського голови Полтави. Проте зараз він учасник виборів до парламенту.

На запитання: «А як у вас стосунки з олігархами? Ахметовим, Коломойским та іншими — їхні номери мобільних телефонів є у вашому мобільнику?» — відповідає категорично — не має.

До речі, після звільнення він змінив номер мобільного телефону і тим самим відсіяв багато кого.

Поспілкувалися ми не лише про політику та економіку, а й про звичайне життя. У В.Головка вдома живуть кавказька вівчарка Брабус та кіт Челсі.

Розповів він і про улюблене місце відпочинку, вчинки, за що його мучить совість та, що значить для нього слово щастя. Детальніше – дивіться відео.

 

 

Олег Булашев

політична реклама

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться