Кременчуцька газета
Вівторок, 26 Вересня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads

Ви є тут

Екс-керівника райуправління Держпродспоживслужби Назарця звинуватили у поганій роботі, а він каже, що йде до суду оскаржувати звільнення з роботи

14 вересня 2022 15:00

Дезорганізував роботу Кременчуцького району управління Держпродспоживслужби.

Колективне звернення з близько 50 підписами на ім’я т.в.о. голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів пану Лордкіпанідзе та начальника облуправління Держпродспоживслужби пані Аранчій надіслали працівники Кременчуцького райуправління ГУ ДПСС.

В листі вони висловили підтримку принципової позиції керівництва облуправління Держпродспоживслужби щодо звільнення з посади начальника Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Олега Назарця.

У тексті документу зазначено, що за своїми діловими та моральними якостями він не міг належним чином організувати роботу, не належним чином здійснював контроль та сприяв бездіяльності щодо здійснення заходів державного нагляду, мотивуючи це тим, що не хоче брати на себе відповідальність. Ще у листі зазначається, що екс-керівник не мав бажання проводити діалог зі своїми підлеглими і тривалий час уникав виконання службових обов’язків, шляхом перебування на лікарняному під час воєнного стану, коли держава та її громадяни потребують захисту та наполегливої праці установи на благо держави.

Далі зазначено, що він на 5 місяців самоусунувся від роботи і таким чином дезорганізував роботу Кременчуцького району управління Держпродспоживслужби.

«Тому вважаємо, що наказ від 12.09.2022 року про звільнення Назарця Олега Степановича з посади на підставі пункту 4 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу» є справедливим та надає принципову оцінку діяльності Назарця О.С., який не в змозі був організувати роботу Кременчуцького райуправління та виконати завдання, які виконує Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів»,- сказано у зверненні.

Сам О.Назарець вважає, що підписи під подібним зверненням мала б збирати ініціативна група, а не керівництво управління. До того ж, на території району діє 7 установ Держпродспоживслужби і це більше 200 чоловік.

О.Назарець зазначає, що подав позов до суду, де оскаржує першу догану, яку отримав 4 липня. У подальшому має оскаржувати і другу догану, аби доказати правду про своє незаконне і безпідставне звільнення з роботи.

Нагадаэмо, Звільнили начальника Кременчуцького районного управління Держпродспоживслужби

 

Олег Булашев 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Ми в Telegram

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися