Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Екс-прокурор Кременчука Демченко хоче працювати в Офісі Генпрокурора - напрямок будь-який, але в Києві: від кіберзлочиності до "відділу війни"

25 серпня 2022 08:30

"Кременчуцька газета" звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України, аби її члени під час співбесіди запитали Дмитра Демченка конкретні запитання (від зривів прийому громадян в якості головного прокурора Кременчука до постійної відсутності на роботи), аби краще було зрозуміти чи відповідає він критеріям праці в Офісі Генерального прокурора України.

 

Екс-прокурор Кременчука Дмитро Демченко хоче працювати в Офісі Генпрокурора з кіберзлочинами або економічними злочинами.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції співбесіди з кандидатами на зайняття вакантних посад прокурорів в порядку переведення до Офісу Генерального прокурора.

Під час засідання члени комісії поставили Д.Демченку ряд запитань. Зокрема, запитали критерії того, чому він хоче перейти працювати саме в Офіс Генпрокурора і почули, що кіберзлочинність та злочини в економічній сфері зараз мають розглядатися, бо цього потребують вимоги щодо шляху України до Європи.

Д.Демченко правильно вважає, що наразі має відбутися посилення боротьби з економічними злочинами, бо всі країни Європи допомагають Україні.

Він розповів членам комісії, що працював на різних посадах, в т. ч. прокурором і заступникам начальника відділу Генпрокурора, проводив заходи щодо використання бюджетних коштів, законності використання коштів Центру зайнятості, казначейства та інших установ.

А ще він, як прокурор Кременчука, боявся зустрічатися з журналістами, проте виявляється входив до складу робочої групи щодо протидії цензури та підтримки свободи слова в 2011-21 роках.

Д.Демченко заявив, що має досвід під час роботи в Генпрокуратурі їздити та перевіряти обласні прокуратури.

"На посаді керівника місцевої прокуратури працював за всіма напрямками... Мою роботу перевіряли і за результатами виявилися, що скарги не заслуговують уваги... У 2016 році притягнутий до дисциплінарної відповідальності... Зараз стагнень не маю, заохочувався і маю відомчі нагороди... Маю бажання працювати на даних напрямках, з метою кар'єрного росту, з перспективою роботи в Києві",- заявив Д.Демченко.

При цьому вже пізніше він зазначив, що боротьба з кіберзлочинністю потребує специфічні знання та навички, а він за напрямком діяльності з питань кіберзлочинності серйозним чином не працював.

"З приводу захисту економічних інтересів держави, то я постійно цим напрямком займався",- заявив прокурор.

Поставили йому запитання і стосовно вміння управляти конфліктами, тактовно спілкуватися.

"Які тут у вас є навички?",- запитав член комісії.

"Коли працював і були підлеглі, то конфліктів не було",- стисло відповів Д.Демченко.

Далі голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України Андрій Гнатів заявив, що на адресу комісії надійшов лист від головного редактора "Кременчуцької газети" Олега Булашева, в якому описані факти з роботи прокурора Д.Демченка і поставлені запитання, які мають дати краще зрозуміти чи відповідає прокурор критеріям праці в Офісі Генерального прокурора України.

Але перед тим, як читати лист, А.Гнатів запитав, чи знайомий пан Демченко з паном Булашевим.

"Я особисто не знайомий. Стосунків не маю... У нього (Булашева) з’явився мій телефон і він написав, що хоче зустрітися, але я відповів, що всі контакти зі ЗМІ все через прес-секретаря прокуратури області. Потім він (Булашев) мені писати перестав",- заявив Д.Демченко тим самим підтвердив, що спілкування зі ЗМІ Кременчука у нього налагоджене не було, а журналісти працюють не погано, раз мають як контактувати з прокурором.

Далі зі скороченнями надаємо лист О.Булашева членам Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України:

"Голові Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України

А.Я.Гнатіву

Наразі Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України проводить співбесіди з кандидатами на зайняття вакантних посад прокурорів в порядку переведення до Офісу Генерального прокурора в межах конкурсу, оголошеного рішенням відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження від 22 червня 2022 року № 2пп-22.

Згідно із  затвердженим і оприлюдненим на сайті Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України графіку, 23 серпня 2022 року екс-прокурор Кременчука, а нині прокурор Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Демченко Дмитро Анатолійович має прибути на співбесіду в Київ.

Ми вже переглянули запис із засідання Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України від 3.08.2022 року https://youtu.be/8yMnK6o7BVg де приймав участь пан Демченко і здивувалися деякими його відповідями.

Зокрема, коли один з членів вашої поважної комісії поставив запитання Д.Демченку щодо комунікацій зі ЗМІ, той відповів, що питання щодо спілкування з журналістами підіймав лише один журналіст і далі заявив, що «людина хотіла просто більш в неформальній обстановці знати і отримувати інформацію, а при відмові почав писати, що прокурор не приймає громадян…».

Не виключаю, що мова йде саме про мене – головного редактора «Кременчуцької газети», власного кореспондента інформагенції УНІАН  в Полтавській області, співзасновника «Громадського ТБ.Кременчук», члена Національної спілки журналістів України Олега Булашева.

Саме я відповідаю в редакції за написання матеріалів з суду, прокуратури, поліції і, на відміну від інших редакцій міста, систематично висвітлюю діяльність правоохоронних органів, провожу аналіз їх роботи.

Вважаю, що я з гідністю виконую свої обов’язки журналіста і показник тому не численні грамоти від керівництва міста чи області, вручення знаків пошани МВС чи МЗС, а довіра населення, бо кременчужани постійно приходять до редакції «Кременчуцької газети» зі своїми проблемами та проханнями в допомозі.

Так ось, якщо пан Д.Демченко мав мову про мене, а більш ніхто не слідкує крім нашої редакції за роботою правоохоронних структур, то я КАТЕГОРИЧНО спростовую інформацію щодо налагодження неформальних відносин з керівником на той час прокуратури Кременчука паном Демченком, і надаю факти недопрацювання Д.Демченком на посаді прокурора міста Кременчука.

По-перше. Він систематично зривав прийом громадян.

Цей факт я підтверджую відео та матеріалами ЗМІ розміщеними на нашому сайті kg.ua та в www.youtube.com

Приклади: «Днем с огнем не найти или Как ведет прием граждан прокурор Кременчуга Демченко»

https://kg.ua/news/dnem-s-ognem-ne-nayti-ili-kak-vedet-priem-grazhdan-prokuror-kremenchuga-demchenko

https://www.youtube.com/watch?v=hpUEcMKQQfk

«У прокурора Демченко День рождение: ему снова не до приема рядовых кременчужан»

https://kg.ua/news/demchenko-1

https://www.youtube.com/watch?v=YAQLQIRHN2c&feature=emb_imp_woyt

По-друге, він не знаходив спільну мову з депутатами та не міг відповідати за конкретні справи.

Д.Демченко 25 січня 2019 року прийшов на сесію Кременчуцької райради, щоб прозвітувати про роботу за минулий рік. Прокурор вийшов на трибуну та назвав лише кілька цифр. Зокрема - 52% розкриття злочинності в районі, 74% злочинів - це крадіжки. Всього зареєстровано 2733 злочини, з яких 1897 - ще не розкрито. Після хвилинної доповіді депутати намагалися порушити питання Демченку, але той заявив, що він за законом має відзвітувати, а не відповідати на запитання. "Навіщо ви до нас прийшли тоді? Ми хочемо спілкування, а не два слова статистики... З'явився – не запилився, але відповідати на запитання не хоче", – обурилися депутати.

У результаті депутати звіт прокурора Кременчука та району не ухвалили.

Про це вже писали і ЗМІ регіону та у новинних випусках показувала місцева телекомпанія "Візит". Посилання: https://poltava.depo.ua/rus/poltava/u-kremenchuci-deputati-rayradi-oburilisya-zvitom-prokurora-20190125905739

Але до районних депутатів він хоча б прийшов, а до місцевих – взагалі не з’явився.

Про це ми писали у матеріалі «Прокурор Кременчука проігнорував кременчуцьких депутатів та активістів». Посилання: https://kg.ua/news/prokuror-kremenchuka-proignoruvav-kremenchuckih-deputativ-ta-aktivistiv

Ось частинка з матеріалу: «Сьогодні на сесію міської ради прийшли громадські активісти, які вимагали від прокурора міста Дмитра Демченка звіту про те, як у Кременчуці розслідують справу «Антимайдану».

Представники громадських організацій нагадали, що минуло вже 5 років з того часу, як під час Революції Гідності з Кременчука до Києва у супроводі представників ДАІ їхали автобуси з антимайданівцями. Також вони зазначили, що на активістів чинили тиск.

Але за цей час, за словами активістів, нічного не зроблено, аби винні були притягнуті до відповідальності.

Однак, як виявилось, у сесійному залі не був присутній Д.Демченко. Мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що вчора, 11 грудня, керівника місцевої прокуратури офіційно запросили на засідання сесії міської ради.

Депутат Олександр Роженко запропонував сьогодні повторно направити на ім’я Д.Демченко запрошення, вказавши, що сесія триватиме 2 дня, тому чекатимуть прокурора міста для звіту протягом цього часу.

Пізніше В.Малецький повідомив про те, що відповідну телефонограму направлять у прокуратуру. А якщо Д.Демченко не знайде часу для звітування, заслухати його на наступній сесії міської ради».

Проте навіть на наступній сесії міськради прокурор Кременчука Демченко відзвітував статистикою та розписався у своєму невіданні резонансних справ. Посилання: https://kg.ua/news/prokuror-kremenchuga-demchenko-otchitalsya-statistikoy-i-raspisalsya-v-svoem-nevedenii

«Прокурору дали два місяці» за підсумками звіту прокурора Демченка написали журналісти сайту «Кременчук тудей».

Посилання: http://kremen.today/2019/02/21/prokuroru-dali-dva-misyatsi/

Вже у 2021 році пан Демченко знову викликав невдоволення депутатів. Про це писали ЗМІ Кременчука. Зокрема, для прикладу, надаємо матеріал «Очільники поліції та прокуратури у Кременчуці, звітуючи на сесії міськради, не доповіли про корупційні справи»
Більше читайте тут: https://www.telegraf.in.ua/topnews/10093408-ochilniki-policiji-ta-prokuraturi-u-kremenchuci-zvitujuchis-na-sesiji-miskradi-ne-dopovili-pro-korupcijni-spravi.html

Або ось матеріал «Кременчуцької газети»: «Керівник кременчуцької прокуратури Демченко, як той заєць, «петляв» від конкретних питань депутатів» Посилання: https://kg.ua/news/kerivnik-kremenchuckoyi-prokuraturi-demchenko-yak-toy...

 

По-третє, невдоволення роботою Д.Демченка систематично висловлювали активісти, учасники АТО/ООС.

Невдоволення роботою Д.Демченко СИСТЕМАТИЧНО висловлювали не лише депутати, а й активісти, учасники АТО/ООС. Про це писали різні ЗМІ. Для прикладу надаємо посилання з сайту газети «Кременчуцький телеграф».

Кременчужани готові пікетувати прокуратуру, якщо не буде розслідуватися справа «Антимайдану»

https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10076228-kremenchuzhani-gotov-pketuvati-prokuraturu-yakscho-ne-bude-rozslduvatisya-sprava-antimaydanu.html

Активісти пригрозили прокурору, якщо той не відзвітує про хід розслідування «Антимайдану», вони йдуть до генпрокурора Луценка
Більше читайте тут: https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10074767-aktivsti-prigrozili-prokuroru-yakscho-toy-ne-vdzvtuye-pro-hd-rozslduvannya-antimaydanu-voni-ydut-do-genprokurora-lucenka.html

 

По-четверте, прокурор Кременчука Д.Демченко, на відміну від попередників та послідовників не проводив прес-конференцій та не інформував громаду по фактах скоєння та розкриття злочинів, чим створював недовіру до органів прокуратури та поліції.

Окремо зазначу, що прокурор Кременчука Дмитро Демченко на початку 2021 року сам зізнався, що не співпрацює зі ЗМІ міста. Про це він пише у відповіді на запит Кременчуцької газети щодо проведених ним у 2020 році брифінгів та прес-конференцій.

Д.Демченко повідомив, що інформував громаду про свою роботу лише на сесіях та через сайт прокуратури області, а не як всі його попередники - на прес-конференціях та брифінгах.

«Протягом 2020 року керівництвом Кременчуцької місцевої прокуратури прес-конференції та брифінги не проводилися»,- сказано у офіційній відповіді прокуратури.

Зазначимо, що минулого року Дмитро Демченко вперше за багато місяців погодився на прес-конференцію для місцевих ЗМІ, але вона так і не відбулася. До того часу він відхрещувався від проведення цього заходу, вигадуючи різні приводи, аби цього не робити.

 

По-п’яте, він не дорожив посадою прокурора Кременчука і за час своєї роботи в органах прокуратури постійно змінював місця праці.
Для розуміння проінформую Вас, що прокурор Кременчука Дмитро Демченко, який ховався від ЗМІ та депутатів, готувався покинути наше місто і обійняти посаду заступника прокурора Полтавської області.

Як сказано у рішенні Ради прокурорів №158 від 27 грудня 2018 року на Д.Демченка було подано матеріали про призначення його на посаду заступника прокурора Полтавської області.

Однак, розглянувши та обговоривши матеріали про внесення рекомендації про призначення Демченка Дмитра Анатолійовича на посаду заступника прокурора Полтавської області, шляхом відкритого голосування, враховуючи критерії оцінки прокурорів під час вирішення питань внесення рекомендації про призначення на вакантні адміністративні посади Рада прокурорів України вирішила не рекомендувати призначення    Дмитра Демченка на посаду заступника прокурора Полтавської області.

 

По-шосте. Він мав дисциплінарні стягнення.

Хочеться окремо зазначити, що прокурор Д.Демченко систематично хворів, коли над ним хмари гуснули.

Зазначимо, що в січні 2020 року обласний прокурор Ярослав Голинський подав Генпрокурору Руслану Рябошапці прохання про звільнення з посади прокурора Кременчука Дмитра Демченка.

До того моменту Я.Голинський розповідав журналістам, що перевірку роботи Д.Демченка закінчено і на роботу Д.Демченка найбільша кількість нарікань. Це і в питаннях нагляду за поліцією, і за загальним напрямом...

При цьому прокурор області зазначив, що кожна людина може помилятися.

Журналісти попросили прокурора області запитати прокурора міста, коли він зустрічався зі ЗМІ та проводив раніше традиційні прес-конференції чи чому не ходить на прийом громадян?

"Це не правильно!" – зазначив Я.Голинський.

Далі, розповідаючи про перевірку роботи Д.Демченка, Я.Голинський наголосив, що сам прокурор Кременчука написав заперечення на висновки комісії щодо своєї діяльності.

Тепер прокурор області зіставить викладене двох сторін і ухвалить рішення клопотати чи ні перед Генпрокурором щодо відставки Д.Демченка.

Сам він його звільнити не може. Це є прерогатива Генпрокурора. Також він казав про накладені на Д.Демченка дисциплінарні стягнення.

Окремо повідомляю, що суд розглядав справу стосовно кермування автівки паном Демченком у нетверезому стані.

 

По – сьоме. Під час засідання кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів України від 3.08.2022 року стало відомо, що родичі Д.Демченко постійно відвідують територію ворога (росію) і це може негативно вплинути на витік даних з прокуратури.

По-восьме. Екс-прокурор Кременчука Демченко залишився працювати у прокуратурі міста, але з часу звільнення з керівної посади майже не працював!

11 березня 2021 року Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова підписала наказ про звільнення Дмитра Демченка з посади керівника Кременчуцької місцевої прокуратури.  

Цю новину радісно сприймали журналісти та самі правоохоронці, громадськість, адже за паном Демченком тягнувся шлейф негативу.

15 березня 2021 року керівник Полтавської облпрокуратури Антон Столітній призначив Д.Демченка на посаду прокурора Кременчуцької окружної прокуратури, тобто, звичайним співробітником.

На цій посаді він значиться і зараз. Про це "Кременчуцькій газеті" сповістили з облпрокуратури, у відповідь на наш запит.

Також у облпрокуратури ми запросили табель робочого часу Д.Демченка з моменту, коли він став рядовим прокурором і, отримавши відповідь, виявили дуже цікаву картину!

Прокурор нібито і є, а на роботі - майже немає!

Дивіться самі: з 16 березня 2021 року він пішов у відпустку до 31 квітня.

З 1 травня по 13 серпня Д.Демченко хворів.

Потім він знову йде у відпустку до 15 вересня. З 16 вересня до 1 жовтня він знову бере, і зазначимо - йому дають, додаткову відпустку!

Потім з 1 жовтня по 26 листопада він знову хворіє.

29 та 30 листопада у табелі робочого часу значиться НЗ - "не з’ясована причина де він був".

З 1 грудня по 24 грудня він знову хворіє.

28 - 31 грудня 2021 року у табелі знову можна побачити літери НЗ.

З 4 по 18 січня 2022 року він знову у оплачувальній відпусці. Із 19 січня 2022 року - на лікарняному.

Не краща ситуація з відвідуванням роботи у пана Демченка і в 2022 році.

А тепер питання - що це за такий особливий прокурор, який то відпочиває планово, то позапланово, то лікується, то взагалі поки не з’ясовано де був? Невже такий прокурор приносить користь прокуратурі і чому його тримають? З березня 2021 року він лише значився на роботі, а там і носа особливо не показував, а гроші таки отримував. Ось яким,"працьовитим", виявився прокурор Д.Демченко.

 

Враховуючи вищевикладене, під час співбесіди прошу запитати Дмитра Демченка наступні конкретні запитання аби вам краще було зрозуміти чи відповідає він критеріям праці в Офісі Генерального прокурора:

  • Головний критерій довіри громадян до органів правопорядку та прокуратури – довіра громадян. Як можна зрозуміти систематичний зрив прийму в якості прокурора Кременчука Д.Демченка прийомів громадян, що підтверджуються численними матеріалами у ЗМІ та відео заявами громадян?
  • Прокурор, як і депутати різних рівнів – це представники влади в місті, одласті, краіні. Чому пан Демченко нахабно ігнорував інформування депутатів на сесіях в Кремечуці, не знаходив спільну мову з ними і замість врегулювання ситуації на місці лише розпалював конфлікт, не відповідаючи на численні запитання депутатів? Це так він покращував довіру до прокуратури?
  • Знову ж таки, якщо прокурор не знаходив спільної мови з депутатами, не приходив на прийом громадян, то це звісно викликало невдоволення і звідти невдоволення активістів та учасників АТО/ООС. Невже прокурор Демченко не зміг за роки своєї роботи на посаді прокурора налагодити з ними комунікації і як він планує працювати далі – в зачиненому середовищі чи відкрито в межах Закону?
  • Як він пояснить той факт, що на відміну від попередників та послідовників, не проводив прес-конференцій та не інформував через місцеві ЗМІ систематично громаду по фактах скоєння та розкриття злочинів, чим створював недовіру до органів прокуратури та поліції.
  • Із чим пов’язані зліти та падіння в посадах Д.Демченка? Його хтось кришував у  Генпрокуратурі, чи він був членом команди якогось із прокурорів, якого то призначали то звільняли і «паравозіком» за ним, як нитка за голкою, міняли Д.Демченка в посадах?
  • Нехай він розкаже про дисциплінарні стягнення і кермування автомобілем напідпитку.
  • Родичі Д.Демченко постійно відвідують територію ворога,  і чи не вплине це на його подальшу прокурорську кар’єру, зокрема чи не завжає це йому?
  • Як пояснити графік роботи Д.Демченка, який залишився працювати у прокуратурі міста Кременчука, але з часу звільнення з керівної посади майже не працював, що підтверджує табель робочого часу. Бо невже такий прокурор приносить користь прокуратурі і чому його тримають? Із березня 2021 року він лише рахувався  на роботі, а там і носа особливо не показував. Як це так?

З повагою, Олег Булашев".

 

Після зчитування листа Д.Демченко попрохали відповісти на запитання О.Булашева, які були викладені у листі.

Він ще раз промимрив, що для спілкування зі ЗМІ був прес-секретар, при цьому не згадав, що попередники та послідовники, на відміну від нього, проводять прес-брифінги і спілкуються з журналістами.

А далі він взагалі сказав, що прес-секретар облпрокуратури не спрямовував запитів щодо інформації для ЗМІ, чим дещо скривив душою. Але нехай це буде на його совісті.

Про конфлікт з депутатами він також розповів стисло, лише підтвердивши, що такий факт мав місце.

"У подальшому такого не було",- каже пан Демченко, чим знову дивує.

Про прийом громадян він каже, що проводив в порядку черги, за виключенням, коли його викликали в область.

"Ці всі питання два  рази розглядалися Генпрокуратурою під час розгляду скарги прокурора області, який в грудні прийшов і в лютому вже подав на мене заяву. Але дисциплінарна комісія закрила провадження... В  2021 році під час атестації цю інформацію перевіряли і комісія знайшла мої доводи влучними",- каже Д.Демченко.

А щодо відсутності на роботі з різних причин - хвороби, відпусток без утримання тощо, він заявив таке: "У мене був тривалий лікарняний після того, як переніс короновірус. Потім лікувався довго".

Далі на запитання О.Булашева він відповідати не став. Мабуть, сказати особливо було нічого.

Але запитання пролунали від членів комісії.

Зокрема, його запитали, що він має значний досід роботи, але обрали відділ процесуального керівництва,  де треба працювати конкретно з провадженнями і чому це так?

Тут, мабуть, член комісії натякав, що Д.Демченко подавав свою кандидатуру на різні посади аби лише залишити Кременчук, який він раніше називав ледь не рідним.

"Мені цікавий процес розслідування кіберзлочиності. Цей напрямок розвивається швидко і мені цікава ця тематика",- заявив прокурор Демченко.

Далі його попрохали згадати кримінальні провадженні, скеровані ним до суду, які мали резонанс і прокурор "поплив".

"Що таке термін цифрові докази?",- було наступне запитання і відповідь пролунала, але ми не фахівці в цьому напрямку, тому не можемо сказати, чи вірною вона була.

"Який останній чи крайній процес ви документували? Про що справа і коли ви це підписали?",- знову пролунало запитання.

Довго думаючи Д.Демченко зазначив, це був документ про призначення групи покурорів у кримінальному провадженні.

А ось коли це сталося, він не пригадав.

"Ваш стан здоров’я дозолить працювати і виконувати той величезний обсяг роботи?",- запитав член комісії.

"Так, я вже відновився",- зазначив прокурор.

"Скільки у вас кримінальних проваджень в роботі?",- було наступне запитання.

"Я займаюся підготовкою позовних заяв",- пояснив Д.Демченко.

"У вас обстановка нормальна на роботі, чи вам нерозподілили обов’язки?", - запиттав член комісії, схоже, розуміючи, що пану Демченку не довіряють обов’язки.

"Нормально. Я як рядовий працівник працюю",- пояснив Д.Демченко, а краще б просто зізнався, що, імовірно, просто хоче переїхати з Кременчука до столиці, де працював раніше.

Прокурор Демченко нібито і є, а на роботі - майже немає: з березня 2021 по липень 2022 він майже не працював

Нагадаємо, Керівник кременчуцької прокуратури Демченко, як той заєць, «петляв» від конкретних питань депутатів

Прокурор Кременчука Демченко сам зізнався, що не співпрацює зі ЗМІ міста

Стало відомо, скільки офіційно отримує зарплатні прокурор Кременчука Демченко

 

Олег Булашев


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися