Кременчугская газета
Среда, 17 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Екс-заступник голови Кременчуцької райради, депутат Колотієвський: «Коли починають піднімати питання про екологію, то зрозуміло всім, що скоро у нас вибори»

14 июня 2018 10:15

«Звертаємось до вас консолідовано від районної ради, від депутатського корпусу, з проханням, щоб не було цих спекуляцій… прийняти нову нормативну грошову оцінку землі».

 

Днями в Дмитрівці, Кременчуцького району, відбулось засідання робочої групи Полтавської обласної ради, де розглядалося питання підвищення плати за землю від ГЗК регіону. Саме це питання «провалили» обласні депутати, послухав популістські промови про небезпеку ГЗК горе-агітаторів та мера Кременчука Віталія Малецького на минулій сесії облради.

Як нагадала на початку зібрання голова сільської ради Дмитрівки Антоніна Прядко, йдеться про 113 га землі Дмитрівської сільради, за яку у бюджет села від Біланівського ГЗК надходить щомісяця 21 тисяча гривень. І на минулій сесії Полтавської облради було винесено питання про встановлення нової нормативної грошової оцінки землі, згідно з якою, до бюджету Дмитрівки надходитиме  щомісяця 204 тисячі гривень.

Під час зібрання виступив і екс-заступник голови Кременчуцької райради, депутат райради Дмитро Колотієвський.

У своєму виступі він зазначив, що «коли починають піднімати питання про екологію, то зрозуміло всім, що скоро у нас вибори до усіх видів».

«Але, я що хочу зазначити, на території Кременчуцького району, котрий повністю огортає місто Комсомольск,  а також Дмитрівку знаходиться дуже багато промислових підприємств. Я думаю, перелічувати їх нема ніякої необхідності, але я вам скажу, як мешканець, як депутат, жодне з цих підприємств не створило жодного фонду, жодне з цих підприємств не підписало з районною владою будь-яку соціальну програму. Тобто, коли ми кажемо, що ГЗК – це добре чи погано, це не є предметом для обговорення. Є загальний фонд,  є затвердження нормативно-грошової оцінки, це, як сказав пан Андрій Анатолійович, він правильно зазначив – це рудимент. Це просто за нами залишилось ще з тих часів, якби, такий квазіконтроль за прийняттям рішення.

Земля вже надана, це не предмет для обговорення. Обласна рада, звертаюсь до вас, шановні депутати обласної ради, ви повинні затвердити цю нормативно-грошову оцінку. От після мене, я прошу, щоб надали слово голові районної ради. Він більш конкретно скаже, що у нас відбувається в районі, а я хочу від себе зазначити ще декілька слів.

На території Кременчуцького району, я повторюю, є багато промислових підприємств, але жодне з них району не допомагало, не допомагає і , повірте мені, ніколи допомагати не буде. Питання не в ГОКах, питання в тому, що ніхто не каже, а хочеться сказати не для піару, ви мене знаєте, я не піарщик, спасибі народному депутату Жеваго, що він так настроїв роботу, що йдуть кошти його, що фінансуються програми. Коли державних коштів не хватає, він завжди дає .Це всі знають в нашому районі. Треба дорогу почистити, кому ми звонимо? Треба там в садочку вікна поміняти, кому ми звонимо? Котли замінити, кому ми звонимо? І це конкретика.

Тому, коли йдуть спекуляції, затверджувати, чи не затверджувати грошову оцінку, для мене питань нема – скоро вибори. Але де ті люди, котрі кажуть, що екологія – це погано. Ми вже таких бачили, вони тільки передвиборні борди вішають, що екологія – це погано. І вибори проходять – їх немає. В нас в районі в Кременчуцькому зараз є дві дуже серйозні проблеми. Хто нам допомагає? Знов Жеваго. Хто? Більш ніхто! А всі ті, що кричали: «Ми будем з вами», з нами не є. Вибачте, шановні депутати обласної ради, звертаємось до вас консолідовано від районної ради, від депутатського корпусу, після мене ще голова районної ради скаже, з проханням, щоб не було цих спекуляцій. Головам фракцій, будь ласка, передайте, нас троє людей , вони тут живі, вони кажуть те, що є. Дякую»,- заявив Д.Колотієвський.

 Голова Кременчуцької райради Андрій Дрофа заявив: «Буду казати мовою сухих цифр: бюджет району мінус 16 млн. по захищеним статтям. Розпорядженням голови райдержадміністрації, виконуючим обов’язки Тютюнником видано розпорядження про те, щоб відмінити всі соціальні програми для того, щоб ми виконали бюджет по захищеним статтям. Мільйон гривен не має сьогодні по медицині – центральна районна лікарня, яка обслуговує весь район. Медики завтра будуть у вас, чому? Тому, що є муніципальна угода між усіма сільськими радами і об’єднаними громадами про допомогу центральній районній лікарні. Бюджет сільських рад сьогодні і об’єднаних територіальних громад не виконується. Питання до вас, як до обласних депутатів, якими коштами  закривати 16 млн. Дякую».

Популізм Малецького позбавив громади Кременчуцького району права отримувати законний багатомільйонний прибуток.

Кабинетні борці за екологію, або Що криється за популізмом Шаповалова і Малецького?

 

Клим Соколов

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться