Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Ексначальник Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Назарець програв у суді справу про поновлення на роботі

12 квітня 2024 14:30

Судова справа.

 

Ексначальник Кременчуцького районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області Олег Назарець знову у суді намагався повернутися на посаду.

Він знову, за нововиявленими обставинами, звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області про визнання протиправним та скасування наказів, поновлення на посаді, а саме просив:

- визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області від 12.09.2022 р. № 825-ОД про накладення дисциплінарного стягнення на начальника Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Полтавській області О.Назарця ;

- визнати протиправним та скасувати наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області про його звільнення від 12.09.2022 р. № 353-0;

- поновити його на посаді начальника Кременчуцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області;

- стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на користь О.Назарця компенсацію моральної шкоди у розмірі 150000 (сто п`ятдесят тисяч) гривень;

- стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області на користь О.Назарця середню заробітну плату за час вимушеного прогулу з 12.09.2022 р. по день фактичного допуску до роботи з розрахунку середньоденної заробітної плати у розмірі 902,95 грн на день.

Ухвалою Полтавського окружного адміністративного суду від 19 березня 2024 року заяву О.Назарця про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами прийнято до розгляду та відкрито провадження заявою про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами та було призначено судове засідання.

11 квітня 2024 року суд ухвалив:

Заяву Назарця О.С. про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 18.05.2023 у справі № 440/8147/22 залишити без задоволення.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Другого апеляційного адміністративного суду в 15-денний строк.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення (підписання) суддею.

Нагадаємо,  Екскерівник Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Назарець знову програв суд щодо поновлення на посаді.

Верховний суд знову не прийняв до розгляду касаційну скаргу стосовно ексначальника Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Назарця.

Екскерівник Кременчуцького райуправління Держпродспоживслужби Назарець остаточно програв суд щодо поновлення на посаді

 

Клим Соколов

 

 

"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live threads
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися