Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Пятница, 7 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Експеримент "Лісапетного батальйону" у Кременчуці глядачі оцінили на найвищому рівні

 

16 февраля 2019 12:15

Кременчужани стали і рензентами і журі.

Уже в Кременчуці склалась традиція: в лютому зустрічати «Лісапетний батальйон». Не виняток і цього року – 15 лютого знаменитий «натур Продукт без ГМО» увітрвався на сцену Міського палацу культури.

Саме так назвала свій колектив головна лісапетчиця України – Наталія Фаліон.

«Славне місто Кременчук! Ми раді, що ми знову зустрілись. Як швидко минув час з останньої зустрічі», - її зізнання зі сцени.

А далі були пісні – відомі і зовсім нові. І головне – жарти від Наталії Фаліон

Знаєте, що наша Анюта після 18 не їсть. А лише п’є. Вона котлети перебиває через блендер і п’є через трубочку.

Жінка гарна, коли її хочеться з’їсти, а не нагодувати.

Жінці треба пам’ятати, що її новий чоловік – то чийсь старий козел.

Ще Наталія Фаліон зі сцени неодноразово згадувала, що їй виповнилось 60 років. Навіть тішилась, що розміняла шостий десяток.

«Коли шукала чоловіка, то  хотіла лише одного, аби був вищий за мене. Бо була велика баба – не похожа на інших артистів», - це вже жарти про ріст і статуру.

Не можна не згадати, що у лісапетчиць кременчуцький концерт був – особливим. Як зізналась Н. Фаліон під час концерту, вони вже готуються до різдвяного концерту 2020. І повернулись до того, з чого  починали – до народної пісні. От вона і лунала в Кременчуці.

«Сьогодні і репетиція і прем’єра. Пісню ще треба виспівати. Тож сьогодні робимо експеримент», - говорить артистка.

Після пісні – мить тиші, а потім – аплодисменти і вигуки: «Супер». Нова пісня зайшла.

Взагалі Наталія Фаліон неодноразово говорила, що змінюють репертуар і вводять ліричні пісні. На підтвердження цих слів її пісня з донькою Катериною. І як то кажуть, пробрала вона до «мурашок по шкірі».

Не можна не згадати, що цього дня вітання від Наталії Фаліон отримала кременчужанка Лариса Олександрівна Андріяш, якій  15 лютого було день народження.

На кременчуцькому концерті були і вже традиційні жарти про учасниць «Лісапетного батальйону». Ось деякі із них:

Свєта любить їздити по курортах. Ось поїхали з чоловіком і питає, як їй стати, що пишної статури не так видно було. Він каже: «Зарийся по шию в пісок». Вона знайшла, що відповісти: «Наступного разу п’яним на загранпаспорт фотографуйся – а то в аеропортах не можуть ідентифікувати».

Галю чоловік любить посилати…а вона любить його слухатися і ходить, куди її послав чоловік.

Тетяна – невістка. То моє нещастя. Поїхав син у відрядження, я – до них в гості,  а вдома якийсь чоловік. Він чає п’є, вона біля нього. «Мамо, ви на 8 березня мені кухонного комбайна подарили – так ото комбайнер». Я сину не сказала, бо жіноча солідарність. Всім же жінкам бажаю у кожному селі мати по комбайнеру.

Побачили цього дня кременчужани і сина Наталії Фаліон, він проводив конкурси з глядачами. Та мати впевнена, що незабаром і він заспіває – бо вже в його доробку більше 200 пісень. Згадала, як і сама 26 років тому, професійна скрипалька стала директором сільського  клубу, де з музичних інструментів був лише… баян. Навчилась на ньому грати, через передачу «Україна має талант» шалено увірвалась в сферу українського шоу бізнесу. І 6 років дивую і тішить, все більше закохуючи в себе глядача.

Бо дві години концерту в Кременчуці пройшли на єдиному диханні. Питання вже після концерту: «У чому ж секрет?». Та в харизмі і непідкупному народному шармі. І ніхто не сказав прощай – до побачення, до нових зустрічей.

 

 

Олена Ліпошко

Фото Кирила Воронцова

 

 

Подпишись на нас

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Другие новости

Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться