Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Субота, 4 Лютого 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Ferrexpo Костянтина Жеваго допомагає відновити транспортну інфраструктуру Сумщини

2 серпня 2022 10:45

Компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго вивчила дане питання й раніше вже придбала та передала автобус, який полегшив ситуацію з пасажирськими перевезеннями. Керівництво міста Тростянець звернулося також із проханням про придбання вантажних автомобілів, необхідних для покращення роботи комунальних підприємств.

 

За понад 30 днів в окупації російськими військами в місті Тростянець Сумської області було повністю зруйновано авто та залізничний вокзали, підприємства та установи, лікарні, всі магазини та аптеки, адмінбудівлі та сотні приватних будинків. Російські військові знищили або викрали автомобілі швидкої допомоги, а також комунальний транспорт.

На даний момент місто вкрай потребує комунальної техніки та транспорту. Компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго вивчила дане питання й раніше вже придбала та передала автобус, який полегшив ситуацію з пасажирськими перевезеннями. Керівництво міста Тростянець звернулося також із проханням про придбання вантажних автомобілів, необхідних для покращення роботи комунальних підприємств. Основний акціонер Ferrexpo Костянтин Жеваго ініціював оперативну закупівлю та доставку автівок у місто.

Два сучасних спеціалізованих вантажних автомобіля Hyundai HD 78 відразу почали працювати на благо громади для виконання завдань з відбудови міста та повернення до мирного життя. Вартість закупівлі транспортних засобів становить понад 4 млн. гривень.

“Пріоритетним завданням для нашої компанії є надання допомоги найбільш постраждалим регіонам. Завдання Гуманітарного фонду, створеного з перших днів війни, полягають у відновленні роботи закладів та установ соціальної та бюджетної сфери, комунальних підприємств, транспортної інфраструктури постраждалих населених пунктів, а також вирішення низки ініціатив щодо подолання гуманітарної кризи: постачання продуктів харчування й ліків, доставка питної води та гігієнічних засобів тим, хто цього потребує в першу чергу”, - зазначили в Ferrexpo.

Довідка про Ferrexpo:

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Акції Ferrexpo входять до преміального лістингу Лондонської фондової біржі за індексом FTSE 250 (тікер FXPO). Група виробляє високоякісні залізорудні окатки преміум-класу для металургійної промисловості, які порівняно з  використанням більш поширених видів залізорудної сировини дозволяють зменшити викиди вуглецю і підвищити продуктивність виробників. Підприємства Ferrexpo забезпечують сировиною світову металургійну промисловість понад 50 років. У 2021 році Група виготовила 11,2 мільйонів тонн залізорудних окатків, завдяки чому компанія Ferrexpo стала 3-м найбільшим експортером окатків у світі з часткою ринку приблизно 9%. Група має широку клієнтську базу, до якої входять сталеливарні підприємства по всьому світу, у тому числі в Австрії, Німеччині, Японії, Південній Кореї, Тайвані, Китаї, Словаччині, Чехії, Туреччині, В’єтнамі та США. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com.

Нагадаємо, Географія допомоги Ferrexpo Костянтина Жеваго не обмежується лише Полтавською областю: виділено фінансування гуманітарних потреб у розмірі 12,5 млн доларів

Ferrexpo Костянтина Жеваго продовжує підтримувати медичні заклади Кременчука

Нагадаємо, за сприяння компанії «Ferrexpo» та депутата Богдана Лазоренка у гуртожитку для ВПО покращується добробут.

За кошти Горішніх Плавнів та компанії Ferrexpo закупили побутову техніку для гуртожитку із ВПО.

Ferrexpo Костянтина Жеваго долучилася до порятунку еко-парку Фельдмана.

Нагадаємо, Ferrexpo Костянтина Жеваго передала партію медичних препаратів у Суми

Ferrexpo Костянтина Жеваго придбала комунальну техніку для потреб міста Охтирка

Ferrexpo Костянтина Жеваго і Полтавський волонтерський корпус патріотів України передали допомогу на схід України

Військові Полтавщини вже з новими касками та бронежилетами від Ferrexpo Костянтина Жеваго та Біланівського ГЗК

Компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго придбала автомобіль швидкої допомоги для медиків Чернігова

Два автобуси та два навантажувачі: компанія Ferrexpo Костянтина Жеваго передала важливу комунальну техніку для потреб Охтирки

Ferrexpo Костянтина Жеваго продовжує реалізацію гуманітарних проєктів в Полтаві

Ferrexpo Костянтина Жеваго придбала два автобуси для міста Горішні Плавні

ОТГ, які пов’язані з ГЗК компанії Ferrexpo бюджети за перше півріччя виконали: з 12 ОТГ Кременчуцького району бюджет виконали лише 5

Ferrexpo Костянтина Жеваго придбала автомобіль для медиків Макарова

Ferrexpo збільшила внесок в економіку України в 3,7 раза від моменту IPO

Ferrexpo Костянтина Жеваго передала гуманітарну допомогу до Запоріжжя

 

Олег Булашев 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися